i3 380M sisteme işletim sistemi önerisi

Ben yine de GNU/Linux dağıtımları kullanmanızı öneririm, dağıtımların kendi uygulama marketleri var zaten, terminale mahkum değilsiniz.

Eğer ki isterseniz yeniden düzenlenmiş Windows sürümleri var, Windows 7 Ultimate Lite gibi, güvenemem falan derseniz size kalmış orası ayrı konu, ayrıca ReviOS mevcut fakat sisteminizde rahat bir biçimde çalışır mı pek emin değilim.

Windows 7 Ultimate Lite sürümünü ben kullanıyordum bir sıkıntısını görmedim ancak yine size kalmış, güvenlik falan.

Ayrıca Ubuntu, Linux gibi dağıtımları da kullanabilirsiniz.

Desteği falan umursama. Senin sistem hiçbir şekilde Windows 10 kaldıramaz 4 GB RAM HDD kullanan laptopta dahi ben Windows 10 zülm çekdim güvenilir mi bilmem ama Windows 10 superlite kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Pek güvenmiyorum. Başkaları tarafından oynanan ISO'lar'a pek güvenmiyorum.

Ben yine de GNU/Linux dağıtımları kullanmanızı öneririm, dağıtımların kendi uygulama marketleri var zaten, terminale mahkum değilsiniz.
Terminalle uğraşılsa bile iki üç satırlık şeyler oluyor genelde. Mesela snapstore'dan Spotify kuracaktım sadece kopyala yapıştır yaptım bu kadardı.

Desteği falan umursama. Senin sistem hiçbir şekilde Windows 10 kaldıramaz 4 GB RAM HDD kullanan laptopta dahi ben Windows 10 zülm çekdim güvenilir mi bilmem ama Windows 10 superlite kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Önermiyorum, gereksiz şeyleri kaldırmaktan ziyade daha kötü hale getiriyor.

ReviOS 1709 U3.5 denesin bence tertemiz, ama HDD olduğu için Windows 8.1 gibi bir süre sonra yavaşlayacaktır büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı