AMD E2-9000e Sisteme İşletim Sistemi Önerisi

Daha fazla  
RAM
4 gb
SSD veya HDD modeli
464gb HDD
Ekran kartı
AMD RADEON (TM) GRAPHİCS
Anakart
HP Laptop 15-rb0xx
İşlemci
AMD E2-9000e RADEON R2, 4 COMPUTE CORES 2C+2G
Sistem bu Windows 10 ve 8.1 hariç oyun performansı sağlam işlemciyi az yiyen. Tercihen Windows 7 işletim sistemleri önerir misiniz? Rica etsem. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 Pro öneririm, stabil çalışacaktır. Zaten bu sistemde Windows 10 kullanmak abes kaçar. Çünkü Windows 10 hem fazla CPU Kullanıyor hem de fazla RAM. 7 Pro Yükleyin hocam...

Bunu deneyeceğim Microsoft web sayfasında ISO var mıdır?

Hocam ISO'dan çok Driver var mı 7 Pro için onu araştırın. Anakartın sitesinde mevcuttur. İşletim sistemi 7 Pro varsa, 7 Pro 64 Bit güvenilir siteler var oradan indirip kurabilirsiniz...

Sistem bu Windows 10 ve 8.1 hariç oyun performansı sağlam işlemciyi az yiyen. Tercihen Windows 7 işletim sistemleri önerir misiniz? Rica etsem. Yardım edin.
Sizin için araştırdım. Fakat 7 pro için kendi HP'nin sitesinde driver'ı yok hocam..

Hocam Driverları Ben halledebilirim , fakat DRİVERPACK Kurmayın cihaza.

Hocam ISO'dan çok driver var mı 7 Pro için onu araştırın. Anakartın sitesinde mevcuttur. İşletim sistemi 7 Pro varsa, 7 Pro 64 Bit güvenilir siteler var oradan indirip kurabilirsiniz...

Sizin için araştırdım. Fakat 7 Pro için kendi HP'nin sitesinde Driver'ı yok hocam.

Hocam driverları ben halledebilirim, fakat Driverpack kurmayın cihaza.

Araştırma ve zahmet için teşekkür ederim bu arada.

Hocam ISO'dan çok driver var mı 7 Pro için onu araştırın. Anakartın sitesinde mevcuttur. İşletim sistemi 7 Pro varsa, 7 Pro 64 Bit güvenilir siteler var oradan indirip kurabilirsiniz...

Sizin için araştırdım. Fakat 7 Pro için kendi HP'nin sitesinde Driver'ı yok hocam.

Beklemem gerekiyor mu? Kurmak üzereyim

Kuruyorum hocam.

Son düzenleme:
Araştırma ve zahmet için teşekkür ederim bu arada.

Beklemem gerekiyor mu? Kurmak üzereyim

Kuruyorum hocam.

Kurdunuz mu acaba? Geç cevap için özür dilerim, bu saatlerde buralarda aktif olabiliyorum...

Geri
Yukarı