Yazılım i3 4. nesil / GTX 960 sisteme en son Windows kaç yüklenir?

Hocam GTX 960 1000TL dedin diye soruyorum. Sistem mi toplayacaksın? Ekran kartı mı alacaksın?
sistem toplayacam, zaten elimde işlemci ve kasa mevcut onun disinda hepsini toplayacagim

Hocam GTX 960 1000TL dedin diye soruyorum. Sistem mi toplayacaksın? Ekran kartı mı alacaksın?

Rufus aracılığıyla TPM 2.0 ve Secure Boot gerekliliğini kaldırır yüklersin ama Valorant oynayamazsın.
o zaman gerek yok :D rufusu asla kullanmam direk win 10'a key kurarim CMD ile

DDR3 olarak i3 4. nesil işlemci, GTX 960 2 GB ekran kartı ve 8 GB DDR3 RAM kullanacağim. 120 GB SSD ve 500 GB HDD olacak içerisinde. Windows kaç yüklenir en son? Yüklense bile performans açısından hangisini yüklemek daha mantikli olur? Yazarsanız sevinirim.

Bende i3 2. nesil NVIDIA 635M var Windows 10 yüklü. Valorant 70-80 FPS alırsın diye tahmin ediyorum.

Gerçekten de bu rezil ekonomide 2.4K TL'ye toplayacak olduğum sistem 140 FPS veriyor sanirim... Yeterli ama 14+ yillik sisteme bu brimi vermek koymuyor değil.

Maleseef hocam, gsyih fazla fakat nedense fakir bir ülkeymişiz gibi davranıyoruz. Hele o satıcılar, yurt dışından gelen bir ürünü iki katı fiyatına satıyorlar. Üstüne vergilerde eklenince hop etti sana yurt dışı fiyatının 3 katı.

Yeni konular

Geri
Yukarı