i3 4. nesil sistem alınır mı?

1200 lira bütçem var. Ram anakart ve işlemci almam lazım.

Alinmaz dostum, amac sadece saf performanssa buna bak.

Sadece dediğim oyunları oynayacağım. Arkadaşlarla oyun oynamak istiyorum. Yani kaldırsın ve akıcı oynatsa yeter. Bu yolladığınız sistem güzel ucuz fakat çok geç geliyor diye biliyorum aliexpressden.

Sadece dediğim oyunları oynayacağım. Arkadaşlarla oyun oynamak istiyorum. Yani kaldırsın ve akıcı oynatsa yeter. Bu yolladığınız sistem güzel ucuz fakat çok geç geliyor diye biliyorum aliexpressden.

En gec 1 aya gelir, bekleme imkanin varsa bekle derim. Bu fiyata alabilecegin en iyi uclu budur, guncel bir sey olsun istiyorsan ustteki arkadasin attigi gibi 1200AF A320M kombosuda dusunulebilir. Iki sistemde dedigin oyunlar icin yeterli olacaktir.

Eğer çabuk gelir derseniz alayım birde hd 6570 ile uyumlu mudur.
En gec 1 aya gelir, bekleme imkanin varsa bekle derim. Bu fiyata alabilecegin en iyi uclu budur, guncel bir sey olsun istiyorsan ustteki arkadasin attigi gibi 1200AF A320M kombosuda dusunulebilir. Iki sistemde dedigin oyunlar icin yeterli olacaktir.
Dolar olarak mı ödeme yapıyoruz yoksa TL olarak mı ödüyoruz? Bilgisayarcılara götürsem kurulum yaparlar mı?
Eğer çabuk gelir derseniz alayım birde hd 6570 ile uyumlu mudur.

Dolar olarak mı ödeme yapıyoruz yoksa TL olarak mı ödüyoruz? Bilgisayarcılara götürsem kurulum yaparlar mı?
Bildiği ve araştırdım kadarıyla ekran kartım yeterli istediğim oyunlara.
Peki buna ne diyorsunuz yurtdışından almak biraz sıkıntılı gibi geliyor.

İ5 3,50GHz işlemci +Esonıc H61 Anakart + 4GB Ram + Snowman M800 F 1.363,90 TL yerine 1.263,90 TL

Son düzenleme:
Eğer çabuk gelir derseniz alayım bir de HD 6570 ile uyumlu mudur?

Bildiği ve araştırdım kadarıyla ekran kartım yeterli istediğim oyunlara.
Peki buna ne diyorsunuz yurt dışından almak biraz sıkıntılı gibi geliyor.

i5 3, 50GHz işlemci +Esonic H61 anakart + 4 GB RAM + Snowman M800 F 1.363, 90 TL yerine 1.263, 90 TL.

Bu kombinasyonlardan uzak durun. Bunlar ikinci el alınan işlemcileri satamadıkları için yaptıkları bir yöntem. Arkadaşın topladığı AMD sistem güzel gözüküyor.

Bu kombinasyonlardan uzak durun. Bunlar ikinci el alınan işlemcileri satamadıkları için yaptıkları bir yöntem. Arkadaşın topladığı AMD sistem güzel gözüküyor.

Aliexpressdekini almak istiyorum ama gümrük vergisi ile çok pahalı olacak diye korkuyorum. 1250 TL param var şu an sitedeki fiyatı 950 TL ürünün. Çok vergi gelirse ödeyemem bu konuda bilgi sahibi olan veya bu şekilde alışveriş yapmış biri yardımcı olabilir mi?

Aliexpressdekini almak istiyorum ama gümrük vergisi ile çok pahalı olacak diye korkuyorum. 1250 TL param var şu an sitedeki fiyatı 950 TL ürünün. Çok vergi gelirse ödeyemem bu konuda bilgi sahibi olan veya bu şekilde alışveriş yapmış biri yardımcı olabilir mi?

Urunun fiyatini dusuk yazdirirsan az vergi odersin. Alirken saticiya ozellikle belirt fiyati az yazmasini, 600 TL falan yazdirdan en fazla 100-150 TL vergi odersin. Kurulumunu yapmak cok basit zaten, YouTube'de tonla video var bu konu hakkinda. Yine takildigin bir yer olursa konuna beni etiketle yardimci olurum.

Geri
Yukarı