i3 4130 İşlemciyi Önerir misiniz?

B150M olur, ama i3 6100 ile kullanacaksanız DDR3L RAM kullanmalısınız. Ama gerek yok. Attığım resimdeki gibi H110M ile DDR4 RAM alırsanız, yanına da i3 6100 alırsanız zaten darboğaz yaşamazsınız.
Arkadaşlar hepiniz sağ olun anakartla işlemciyi aldım fakat elimdeki no name rami anakart bir türlü kabul etmiyor. Ayrıyetten elimde GSKILL 2GB Value DDR3 1333MHz CL9 PC Ram var. Ben bunun 4 gb'lık olanını almak istiyorum. Yani 4+2=6 gb olarak kullanımak istiyorum. Bunda herhangi bir uyumluluk sorunu yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olmaz. Baş harfleri büyük yazmalısın. Ceza yiyebilirsin.

Arkadaşlar hepiniz sağolun anakartla işlemciyi aldım fakat elimdeki no name rami anakart bi türlü kabul etmiyor. Ayrıyetten elimde GSKILL 2GB Value DDR3 1333MHz CL9 PC Ram var. Ben bunun 4 gb lık olanını almak istiyorum. Yani 4+2=6 gb olarak kullanımak istiyorum. Bunda herhangi bir uyumluluk sorunu yaşarmıyım.
Hangi anakart ile işkemciyi aldınız?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı