i3 4130 Sistem Toplama

Bu işlemciler son teknoloji ayrıca anakart PCI-E X16 3.0'a sahip darboğaz olmaz.

Fanı çıkartıp GTX 760 koyduk(Asus model) başka bir şey değiştirmedik böyle iyi mi. Fiyat ise 1770 TL

AMD yi niye kötülüyorsunuz . Yoksa nvidia fanımısınız. AMD nin kötü günleri 5 yıl öncesinde kaldı . Artık direct x11 ile tam performans veriyor ve her ay güncelleme veriyor .

Hayır alakası yok fanlıkla felan. Sadece öyle istiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanı çıkartıp GTX 760 koyduk(Asus model) başka bir şey değiştirmedik böyle iyi mi. Fiyat ise 1770 TL.

Bu şekilde yeterlidir. Yaza doğru alacaksa Nvidia'nın Maxwell GPU'lu yeni nesil ekran kartları çıkabilir ondan alırsınız artık.

Neyse artık . Yapacak birşey yok NVİDİA fanları belli yani . Geforce GTX 760 vs Radeon R9 270X – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare . Hiç fark yok neredeyse fiyat farkına bakın bide. birisi 616 lira birisi 640 lira boşu boşuna 30 lirayı çöpe atmayın 1 fps için

Geçen size yaşadığım bir olayı anlatayım.

Yurtta bir abinin masaüstü bilgisayarı var. Format atacaktık, atmadan önce kasayı açıp içine bakalım dedik. Ekran kartı 8500GT :D Bunu görünce güldüm tabii, ne zamanın kartı. Formattan sonra driverleri indirelim dedik. Nvidia'nın sitesine girdik, kartı otomatik tanıdı. Bir de ne görelim, güncel driver var. Allah Allah dedik nasıl olur, Nvidia hala sahip mi çıkıyor bu karta dedik. İşte bu olaydan sonra Nvidia diyorum ben...

Bu şekilde yeterlidir. Yaza doğru alacaksa Nvidia'nın Maxwell GPU'lu yeni nesil ekran kartları çıkabilir ondan alırsınız artık.

Yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim, şimdi yemeğe inmem lazım yurttayız malum :)

Geçen size yaşadığım bir olayı anlatayım.

Yurtta bir abinin masaüstü bilgisayarı var. Format atacaktık, atmadan önce kasayı açıp içine bakalım dedik. Ekran kartı 8500GT :D Bunu görünce güldüm tabii, ne zamanın kartı. Formattan sonra driverleri indirelim dedik. Nvidia'nın sitesine girdik, kartı otomatik tanıdı. Bir de ne görelim, güncel driver var. Allah Allah dedik nasıl olur, Nvidia hala sahip mi çıkıyor bu karta dedik. İşte bu olaydan sonra Nvidia diyorum ben...

9800 gt var bende 2008 de çıkmış . Ta 6 senenin kartı . Bendede aynı olay . Ama AMD de aynı olayı 2 - 3 ayda bir yapıyor . Nvidia 1 ay bilemedin 2 ayda yapıyor. Yani AMD yi kötülemeyin. Aslında fiyatına göre gayet iyide performans veriyor .

Ayrıca fx 6300 serisi gtx 770 ile darboğaz yapabileceğini bir dergide okumuştum ancak onu kutuya kaldırdım bulamıyorum . Bulursam resmini çekip atarım .

Arkadaşlar hepinize teşekkürler yardımlarınız için şimdi yemeğe inmem lazım hoşça kalın iyi sosyaller ;)

9800 gt var bende 2008 de çıkmış . Ta 6 senenin kartı . Bendede aynı olay . Ama AMD de aynı olayı 2 - 3 ayda bir yapıyor . Nvidia 1 ay bilemedin 2 ayda yapıyor. Yani AMD yi kötülemeyin. Aslında fiyatına göre gayet iyide performans veriyor .

Ayrıca fx 6300 serisi gtx 770 ile darboğaz yapabileceğini bir dergide okumuştum ancak onu kutuya kaldırdım bulamıyorum . Bulursam resmini çekip atarım .

Ben fiyat performans olarak AMD ye laf atmıyorum, o konuda daha iyi zaten ama biz böyle istiyoruz yoksa AMD kart koymasını da biliyorum ben :)

Arkadaşlar hepinize teşekkürler yardımlarınız için şimdi yemeğe inmem lazım hoşça kalın iyi sosyaller ;)

Sanada önünde iki seçenek var :). Birisine işlemci soğutucu falan masrafta yapacaksın . 1800 lira olur artık 2000 . lira işte . Arkadaşın birde cs oynayacaksa . Niye bu kadar yüksek sistem istiyorki . Benim 2008 den kalma sistemim csgo full ultrada sadece . Gölge Orta ayarlarda 85 fps alıyorum

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı