i3 4130 ve RX560 sistem iyi mi?

Sizce GTX960 4 GB Xeon X5450 8 GB RAM'li PC 2400'e nasıl.

Monitörde var 22inç.

Hocam fiyatı bence çok iyi ama işlemciye biraz fazla odaklanmalısınız bence (çünkü oyunlarda artık 4 GB ekran kartları sıkıntı vermiyor. Oyunlar işlemcileri zorladığı için ekran kartında gibi gözüküyor.

AMD'ciler kesin sinirlenecek ama NVIDIA alın sebebi (olaydır çözüm aranmıyor)
AMD ekran kartım var RX 580 ve GTA V oynarken ready Boost açıkmış sonra oyunu kapattım ready Boost'u kapatıyorum açıyor kapatıyorum açıyor en son restart butonuna bastım ekran kartında kırmızı ışık yanıp görüntü gg.
Şu an yukarıda RX 580 vardı hani ne oldu derseniz olay şimdi oldu. :( (başka pc var ordan yazdım şimdi)

Bence buna para vermek yerine bu paraya daha iyi bir sistem topla monitörü 2.el güzel bir şey bulursun.

Olduğum ilde elektronik parçalar hep eski model satılıyor yani GTX960'ı geçin GT serisi bile yok bu PC'de az iyi bir ekran kartı var.
Hocam yanlış biliyorsunuz ikisini de kullandım 1050 Ti daha güçlü.

5 veya 10FPS fark ediyor.
Hocam yanlış biliyorsunuz ikisini de kullandım 1050 Ti daha güçlü.

Olduğum ilde 6.nesil i5 ve R9 380X 4500TL.
Olduğum ilde elektronik parçalar hep eski model satılıyor yani GTX960'ı geçin GT serisi bile yok bu PC'de az iyi bir ekran kartı var.

Sizce nasıl bu 6.nesilli

Sizce nasıl bu 6.nesilli
@_fatih_kartal_

Son düzenleyen: Moderatör:

Sizce nasıl bu 6.nesilli

@_fatih_kartal_
Yani bu sisteme bu kadar para vermektense az önce söylediğin gtx960 lı pc yi al ve yavaş yavaş parça eklemeleri yap iyi olur ben o şekilde yapmayı düşünüyorum

Geri
Yukarı