i3 4160 Sistem satılıp üzerine eklenerek ne alınabilir?

xNARKOZx33

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Elimde bir kasa var, şu an kullandığım ekipmanlarım falan çok güzel ama kasa biraz yetersiz gibi. Çok oyun oynamıyorum ama insan gene de iyi bir kasası olsun istiyor. GTA 5 gibi oyunları rahat açıyor ama satıp yükseltme niyetindeyim.

Özellikler:
Anakart; ASUS H81 mk.
İşlemci; i3 4160 3.60GHz
RAM; 4+8 12 GB 1600 MHz.
Hard disk; Seagate 2TB.
Ekran kartı; ASUS Radeon STRIX R7 370 2 GB.
Kasa; normal Vento.

Sahibinden, Letgo gibi yerlerde benzer özellikte PC yok toplama olduğu için satıp üstüne Max 1500 2000 koyabilirim ne alabilirim? 2. el de olabilir teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Elimde bir kasa var, şu an kullandığım ekipmanlarım falan çok güzel ama kasa biraz yetersiz gibi. Çok oyun oynamıyorum ama insan gene de iyi bir kasası olsun istiyor. GTA 5 gibi oyunları rahat açıyor ama satıp yükseltme niyetindeyim.

Özellikler:
Anakart; ASUS H81 mk.
İşlemci; i3 4160 3.60GHz
RAM; 4+8 12 GB 1600 MHz.
Hard disk; Seagate 2TB.
Ekran kartı; ASUS Radeon STRIX R7 370 2 GB.
Kasa; normal Vento.

Sahibinden, Letgo gibi yerlerde benzer özellikte PC yok toplama olduğu için satıp üstüne Max 1500 2000 koyabilirim ne alabilirim? 2. el de olabilir teşekkürler.

Çok para edeceğini sanmıyorum ama ekran kartı, işlemci ve ana kart satıp AMD uyumlu ana kart alıp işlemciyi AMD'nin APU işlemcileri iyi biraz araştırabilirsin.

Eğer satıp en baştan bir sistem almak istemez iseniz işlemci ve ekran kartınızı satıp üstüne biraz ekleyip Sahibinden üzerinden I7 4790 vs. alıp, RX 6600'e kadar herhangi bir kartı takabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı