i3 4160 Sistemi Upgrade Etme

Teşekkür ederim. Fakat kendi düşüncemi de söylemek istiyorum. Şuanda 4 GB RAM var ve bilgisayarın kullandığı RAM 3,8 GB kadar ulaşıyor. Bu yüzden ilk RAM almak daha iyi değil mi ? Artı bir şey daha söylemek istiyorum. R7 250 Ekran kartı da o kadar kötü bir kart olduğunu düşünmüyorum :)
Artık azami olarak 8 GB şart, önce RAM alıp sonra ekran kartı da alabilirsiniz ikisi de mantıklı bir seçim olacaktır SSD son olarak alın :)

Artık azami olarak 8 GB şart, önce RAM alıp sonra ekran kartı da alabilirsiniz ikisi de mantıklı bir seçim olacaktır SSD son olarak alın :)
Senin düşüncene saygı duyuyorum. Fakat şöyle bir şey diyeceğim. Ben fazla oyun oynamıyorum. Oynadığım oyunlarında High-Ultra hastalığım yok. Benim istediğim bilgisayar hızlı olsun hiç takılma donma olmasın. Bunun önüne geçmek için neler almalıyım ?

En iyisi RAM almanız. O ekran kartı yine işinizi görür. Zannediyorum ki 4 GB RAM aldığınız FPS'i düşürüyor. Zaten R7 250 güncel bir kart. Bence ilk olarak RAM almalısınız. Yoksa oyunlarda darboğaz söz konusu olur. Özellikle GTA 5'te.

En iyisi RAM almanız. O ekran kartı yine işinizi görür. Zannediyorum ki 4 GB RAM aldığınız FPS'i düşürüyor. Zaten R7 250 güncel bir kart. Bence ilk olarak RAM almalısınız. Yoksa oyunlarda darboğaz söz konusu olur. Özellikle GTA 5'te.
Çok iyi bir konuya değindin kardeşim. 4 GB RAM olduğu için GTA 5 test edemedim :)

Arkadaşlar sizce 4 GB RAM + GTX 750 Ti mı almalıyım ? yoksa 8 GB RAM+ SSD mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı