i3 4160 Sistemi Upgrade Etme

Teşekkür ederim. Fakat kendi düşüncemi de söylemek istiyorum. Şuanda 4 GB RAM var ve bilgisayarın kullandığı RAM 3,8 GB kadar ulaşıyor. Bu yüzden ilk RAM almak daha iyi değil mi ? Artı bir şey daha söylemek istiyorum. R7 250 Ekran kartı da o kadar kötü bir kart olduğunu düşünmüyorum :)
Artık azami olarak 8 GB şart, önce RAM alıp sonra ekran kartı da alabilirsiniz ikisi de mantıklı bir seçim olacaktır SSD son olarak alın :)

Artık azami olarak 8 GB şart, önce RAM alıp sonra ekran kartı da alabilirsiniz ikisi de mantıklı bir seçim olacaktır SSD son olarak alın :)
Senin düşüncene saygı duyuyorum. Fakat şöyle bir şey diyeceğim. Ben fazla oyun oynamıyorum. Oynadığım oyunlarında High-Ultra hastalığım yok. Benim istediğim bilgisayar hızlı olsun hiç takılma donma olmasın. Bunun önüne geçmek için neler almalıyım ?

En iyisi RAM almanız. O ekran kartı yine işinizi görür. Zannediyorum ki 4 GB RAM aldığınız FPS'i düşürüyor. Zaten R7 250 güncel bir kart. Bence ilk olarak RAM almalısınız. Yoksa oyunlarda darboğaz söz konusu olur. Özellikle GTA 5'te.

En iyisi RAM almanız. O ekran kartı yine işinizi görür. Zannediyorum ki 4 GB RAM aldığınız FPS'i düşürüyor. Zaten R7 250 güncel bir kart. Bence ilk olarak RAM almalısınız. Yoksa oyunlarda darboğaz söz konusu olur. Özellikle GTA 5'te.
Çok iyi bir konuya değindin kardeşim. 4 GB RAM olduğu için GTA 5 test edemedim :)

Arkadaşlar sizce 4 GB RAM + GTX 750 Ti mı almalıyım ? yoksa 8 GB RAM+ SSD mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı