i3 4160 Sistemi Upgrade Etme

Artık azami olarak 8 GB şart, önce RAM alıp sonra ekran kartı da alabilirsiniz ikisi de mantıklı bir seçim olacaktır SSD son olarak alın

Artık azami olarak 8 GB şart, önce RAM alıp sonra ekran kartı da alabilirsiniz ikisi de mantıklı bir seçim olacaktır SSD son olarak alın
Senin düşüncene saygı duyuyorum. Fakat şöyle bir şey diyeceğim. Ben fazla oyun oynamıyorum. Oynadığım oyunlarında High-Ultra hastalığım yok. Benim istediğim bilgisayar hızlı olsun hiç takılma donma olmasın. Bunun önüne geçmek için neler almalıyım ?

En iyisi RAM almanız. O ekran kartı yine işinizi görür. Zannediyorum ki 4 GB RAM aldığınız FPS'i düşürüyor. Zaten R7 250 güncel bir kart. Bence ilk olarak RAM almalısınız. Yoksa oyunlarda darboğaz söz konusu olur. Özellikle GTA 5'te.

Çok iyi bir konuya değindin kardeşim. 4 GB RAM olduğu için GTA 5 test edemedim

Arkadaşlar sizce 4 GB RAM + GTX 750 Ti mı almalıyım ? yoksa 8 GB RAM+ SSD mi ?

Sende zaten 4 GB RAM yok mu? 4 daha ekle ve 750TI al. 8 GB RAM alıp ne yapacaksın ki 12 GB'yi?

1080P için 8 GB hala yeterli. Zaten oyunlarda Ultra takıntın olmadığı için RAM, VRAM vs yetmemezliği de olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…