i3 4160 Sistemi Upgrade Etme

İşlemcini i5 yapmanı öneririm. Ekran kartınıda ilerde arttırırsın veya tam tersi.
İ3 4160 Zayıf bir işlemci mi ?

Arkadaşlar kendi şahsi fikrimde. İlk önce bilgisayar 8 GB RAM daha alıp 12 GB RAM yapmak ve Sisteme bir tane 120 GB SSD almak. R7 250 Ekran kartı saten halen alınabilecek bir kart ve GTA 5 kaldıracak kadar güçlü diye düşünüyorum. Daha sonra Ekran kartına yatırım yapmayı planlıyorum. Sizce nasıl olur ?

İ3 4160 Zayıf bir işlemci mi ?

Arkadaşlar kendi şahsi fikrimde. İlk önce bilgisayar 8 GB RAM daha alıp 12 GB RAM yapmak ve Sisteme bir tane 120 GB SSD almak. R7 250 Ekran kartı saten halen alınabilecek bir kart ve GTA 5 kaldıracak kadar güçlü diye düşünüyorum. Daha sonra Ekran kartına yatırım yapmayı planlıyorum. Sizce nasıl olur ?
Şahsen i3 4130 kullanıyorum. GTA 5'de PC'yi çok zorluyor. Takılmalar, yavaşlamalar yaratıyor. Eskidi artık, i3 6100 gibi işlemcilere lafım yok. Senin işlemci ilede benimkinin arasında sadece GHz farkı var. İşlemcinide upgrade etmende fayda var.

Şahsen i3 4130 kullanıyorum. GTA 5'de PC'yi çok zorluyor. Takılmalar, yavaşlamalar yaratıyor. Eskidi artık, i3 6100 gibi işlemcilere lafım yok. Senin işlemci ilede benimkinin arasında sadece GHz farkı var. İşlemcinide upgrade etmende fayda var.
Sisteminizi söyler misiniz ?

RAM ve ekran kartı takviyesi yap yeterli olur.
500 TL'lik bir bütçeye ikisinin sığacağını düşünmüyorum.

Kardeşim o kadar video var bir tek sende böyle bir sorun olduğunu gördüm.
Ben çok titiz biriyim, temsili videolarada bakabilirsiniz. İkiside i3 4130 işlemciyi kullanıyor. Takılmaları fark ediyor musunuz ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben çok titiz biriyim, temsili videolarada bakabilirsiniz. İkiside i3 4130 işlemciyi kullanıyor. Takılmaları fark ediyor musunuz ?
bu videoda bir sıkıntı var mı ?

bu videoda bir sıkıntı var mı ?
İşin kafa karıştırıcı yanıda bu bazılarında var bazılarında yok. Problem yok bunda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı