i3 4160 ve GTX 750 Ti Sistem Toplama

Düşeceğini hiç sanmıyorum, ülkenin durumu ortada. En yakın zamanda almaya bakın. Düşer diye beklerken iyice artarsa o zaman çok kötü olur.

o zaman bütçemi biraz daha arttırarak şu sistemi oluşturmak mantıklı olacak;
Eki Görüntüle 90858
mümkünse bir de uygun fiyatlı bir monitör tavsiyesi alabilir miyim ? teşekkürler

@Zeus1992 hocam benimde ilk düşüncem amd sistem kurmaktı ama intelin bu oyunlarda daha verimli olduğunu gördüm ama aldığınız fps ler gayet güzelmiş.
Bak benim sana önerdiğim sistem daha iyi alabiliyorsan benim önerdiğim sistemi al. GTX 970 ile GTX 960 arasında çok fark var. Buyur istersen bir daha atayım sistemi:

Ekran kartı olarak: Gigabyte Nvidia GeForce GTX 970 4GB 256Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Monitör olarak: AOC E2262VW 21.5" 5ms (Analog+Dvi) Full HD LED Monitör Fiyatı

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    42,9 KB · Görüntüleme: 201
Beklentilerim çok yüksek değil sistemden akıcı şekilde lol vs cs:go oynamak istiyorum kasa için bütçemi 2.5 bin liraya çekmeyi düşünüyorum uzun süre kullanım için işlemcinin stok fanı yeterli midir ? Yoksa bir işlemci fanı düşünmeli miyim? Gtx 960 istediğim oyunları akıcı bir şekilde oynatabiliyorsa fazlası lüx olur benim için.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı