i3 4170 GTX 650 Ti ayarında bir sistem ne kadara alınabilir?

Hocam sistem iyiymişte ben sahibindene felan guvenemiyorum anlamıyorum daha doğrusu elime bozuk mal gelirse diye

Sahibinden alışverişi yaparken satıcıdan Param Güvende ile alışveriş yapmak istediğinizi söyleyebilir, ürün elinize ulaşıp onayladıktan sonra paranızın müşterinin hesabına geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu özelliği kullanarak alışveriş yapmak elbette satıcıya kalmış birşey, bunu kabul eden olursa güven probleminiz ortadan kalkar.

Hocam sistem iyiymişte ben sahibindene felan guvenemiyorum anlamıyorum daha doğrusu elime bozuk mal gelirse diye

Ekran Kartı: yok
İşlemci; i3 560 adam 400 e satti kekeledi beni
Ram: 2x2 Gb DDr3
Anakart: Pegatron
Hdd:1TB

Evet biraz dolandırılmışsınız, yapacak birşey yok. Elinizdeki bileşenlerden maalesef sadece RAM ve 1TB HDD işinizi görebilir. İşlemci zaten kötü, anakartta soketi ve işlemci desteği yüzünden işinize yaramıyor.

Buyurun hocam size gereken parçalar.

işlemci

ekran kartı

RAM

Bütçeyi 7 TL daha arttırarak alabilirsiniz.

işlemci

ekran kartı

RAM

Hocam ramde valueram demis bide onun masaustu versiyonu var farkedermi? Bide bunları letgo veya sahibinden gibi yerler yerine bilgisiyarcılardan alamammı?

işlemci

ekran kartı

RAM

Elindeki anakarta bu işlemciyi takamıyor.
LGA1150 bir anakart daha alması gerekiyor, isterseniz tavsiyede bulunurken iyice gözden geçirin hocam.
Ayrıca 1900TL şuanda 1050Ti için aşırı gereksiz bir miktar.

Elindeki anakarta bu işlemciyi takamıyor.
LGA1150 bir anakart daha alması gerekiyor, isterseniz tavsiyede bulunurken iyice gözden geçirin hocam.
Ayrıca 1900TL şuanda 1050Ti için aşırı gereksiz bir miktar.
LGA 1200 soketin LGA 1150'ye olduğunu okudum az önce internette fakat olmaz mı?
Hocam bana nasıl bir işlemci lazım yoksa anakart degistirmek şartmi?

Geri
Yukarı