i3 4170 hangi çözünürlükte hangi oyunları oynatır?

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta bahsettiğim işlemci hangi çözünürlükte hangi oyunları kaç FPS'de oynatır 4170 çok kötü işlemci onu alma gibi yorumlar yapmayin sadece merak ediyorum.

Pardon dahili grafik işlemcisi aklıma gelmedi. Youtube'da şöyle bir video var. HD 4400 kullanıyormuş dahili grafik işlemcisi olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon dahili grafik işlemcisi aklıma gelmedi. YouTube'da şöyle bir video var. HD 4400 kullanıyormuş dahili grafik işlemcisi olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

LoL, Valorant 1080p 60 FPS oynar miyim onun dışında Metro 2033 Redux Metro: Last Light gibi oyunları da 40-50 FPS oynasam yeterli.

LoL, Valorant 1080p 60 FPS oynar miyim onun dışında Metro 2033 Redux Metro: Last Light gibi oyunları da 40-50 FPS oynasam yeterli.
LOL'de 720p'de 30-40 FPS'ye kadar düşüyor görünüyor.

Valorant'ta 720p'de 60 FPS üstü verebiliyor. Diğer oyunlar için bu videoyu baştan izle.

Metro serisi grafik açısından ağır bir oyundur. O oyunda 720p'de 30 FPS'nin altına düşüyor.

Pardon bu Metro 20033'müş.

Bunda 720p'de 30 FPS civarı çalıştırıyor görünüyor.

Hocam anlamadığım şey LoL test videolarında baktım hiç 30 40'a düştüğünü görmedim i3 4160'idi galiba baktığım videoda 1080p 60 70 arası geziyordu Low ayarlarda sizce gerçekten bu kadar verebilir mi?

Son düzenleme:
Hocam anlamadığım şey LoL test videolarında baktım hiç 30 40'a düştüğünü görmedim i3 4160'idi galiba baktığım videoda 1080p 60 70 arası geziyordu Low ayarlarda sizce gerçekten bu kadar verebilir mi?

Ben Intel HD 3000 ile 768p 40-60 FPS alıyorum. i3 4170 masaüstü işlemcisi ve LoL'de o kadar kötü performans verebileceği zannetmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı