i3 4170 vs FX-X6-6300

Dolar 3 lirayı geçti gençler hala 4170 mi , i3 desteği kalkar falan diye hurafeler duydum doğruluğu yoktur umarım normal ayarlarda adam gibi oyun oynatırmı r7 260x ile 4170 ?

technopatın sistem tavsiyelerini anlayamıyorum nedense , 1200 liraya apu topluyorlar ama 1500 -1600 yapıp r7 260x i3 lü kombinasyonlar denemiyorlar acaba denedilerde benmi görmedim anlamadım.

Seni inandırmak zorunda değilim. Yinede iftira at izi kalsın mantığı olmasın. Aylar önce eski sistemimi satarken ki açtığım konu. Elinizdeki çöpü savunmaya devam edin.(y)
Aylar önce oyun yeniydi, şimdi hem donanım hem oyun yazılım güncellemeleriyle sorun büyük ölçüde ortadan kalktı. Enes Batur 470 bin abonelik bir oyun kanalına sahip. FX 6300 tabanlı sistem kullanıyor, üstelik harici donanımsız kayıt yapıyor. GTA V'te 1 kere olsun FPS drop görmedim onda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı