i3 5005 Sisteme Hackintosh yapılır mı?

Arkadaşlar merhabalar elimde.
HP 15AC-100NT
İşlemci: i3 5005 RAM: 8 GB DDR3.

Hafıza: 500 GB.

Ekran karti: Dahili (Intel HD Graphics 5500)
Cihazı var Hackintosh yapabilir miyim? Yapabilirsem hangi sürüm kurabilirim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
Uyumlu ancak Wi-Fi kartınızın modelini öğrenmemiz lazım. Rica edersem "Aygıt Yönetici" üzerine giriş yapıp oradaki "Ağ bağdaştırıcıları" sekmesinin altında bulunanları ekran görseli alıp gönderir misiniz?
Macbook pro 2010 ikinci el almayı düşünüyorum o vakit bütçem sınırlı mağlum değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim yazılım çalışmak video düzenlemek amatörce filim izlemek gibi günlük işlerde kullanmak için idealmidir
2010 çok eski. Steve Paul Jobs ölmemişti bile 😅

Uyumlu ancak Wi-Fi kartınızın modelini öğrenmemiz lazım. Rica edersem "Aygıt Yönetici" üzerine giriş yapıp oradaki "Ağ bağdaştırıcıları" sekmesinin altında bulunanları ekran görseli alıp gönderir misiniz?

2010 çok eski. Steve Paul Jobs ölmemişti bile 😅
Realtek RTL8723BE 802.11 bgn.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yiğit hocamın dediği gibi maalesef Wi-fi kartınızın desteği yok. Ek Wi-fi kartı alabilirsiniz veya Ethernet kartınızın desteği var ise kablolu kullanabilirsiniz.

Ne yazık ki Wi-Fi kartın desteklenmiyor. Şimdi, Aida 64 indirip ethernet kartınızın modelini paylaşır mısınız?
Mac alayım diyorum çok pahalı ikinci el 0'dan farkı yok neredeyse bir de güven meselesi var onu geçtim Hackintosh yapalım bari diyoruz onda da bin bir türlü zahmet çekiyoruz. :) Yapacak bir şey yok hocam ilginiz için gerçekten çok teşekkür ederim sorularımı cevaplayan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı