i3 5005U sistem FIFA Online 4 oynatır mı?

AdmoSegat

Hectopat
Daha fazla  
Açıklamasında sistem gerkesinimlerinde minimun yerinde 1 GB ekran kartı 4 çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM istediğinden bahsetmiş.
Bende hepsine uyuor.
4 RAM.
i3 5005U.
HD 5500 2 GB (emin değilim)
500 GB HDD.
Sizce oynatır mı minimum sistem gerkesinimleri dediği için bir tık şüphelendim ancak minimum demek minimum ayarlar 45 FPS demekmiş.
Peki ben bu sistemi.
8 RAM yapıp.
120 SSD alıp.
Termal macununu yeniletip.
Temizletsem PC'yi fan dahil.
Performans artar mı?
Ya da upgrade yapmadan rahat oynar mıyım bekliyorum.

Hocam Madem Oynuyorsunuz bi sorum var oyun sarıyor değilmi ben izlerken çok eğlendim okul flnda var atıcan 3 tane el 20dk dan süper rank kasma fln dar var P2W de değilse daha ne olsun hem sistem dostu yani

SSD Alırsam Komple Sıfırlıcam SSD YE Kurucam Şimdilik Dİyorum
Sarıyor hocam eğlenceli.Oyun kolu ile oynadığınızda daha da eğlenceli.Bende kol yoktu satın aldım şuan oyun daha keyifli.Keyfinize bakın akıcı şekilde oynarsınız :)

Sarıyor hocam eğlenceli.Oyun kolu ile oynadığınızda daha da eğlenceli.Bende kol yoktu satın aldım şuan oyun daha keyifli.Keyfinize bakın akıcı şekilde oynarsınız :)
Akıcı İse +60FPS O Fps Yi +90 Yapıp Bir Tane GamePad alıp Yıl Boyunca Oynayacağım galiba öyle bir plan yaptım
beraber oynamak isterim ama fantazi takım olmadan :D
Akıcı İse +60FPS O Fps Yi +90 Yapıp Bir Tane GamePad alıp Yıl Boyunca Oynayacağım galiba öyle bir plan yaptım
beraber oynamak isterim ama fantazi takım olmadan :D
sıkıntı olmazsa mikrofonla oynamak isterim

Son düzenleme:
Bunlar Sahtemi? Niye Bu Kadar Ucuz
Güzel hocam alabilirsiniz.
Benim Bildiğim Var Hem PlayStation Çakması Değil Hem F/P Çok İyidi Bakıp Atıcam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar Sahtemi? Niye Bu Kadar Ucuz

Benim Bildiğim Var Hem PlayStation Çakması Değil Hem F/P Çok İyidi Bakıp Atıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı