i3 5005U sistem FIFA Online 4 oynatır mı?

AdmoSegat

Hectopat
Daha fazla  
Açıklamasında sistem gerkesinimlerinde minimun yerinde 1 GB ekran kartı 4 çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM istediğinden bahsetmiş.
Bende hepsine uyuor.
4 RAM.
i3 5005U.
HD 5500 2 GB (emin değilim)
500 GB HDD.
Sizce oynatır mı minimum sistem gerkesinimleri dediği için bir tık şüphelendim ancak minimum demek minimum ayarlar 45 FPS demekmiş.
Peki ben bu sistemi.
8 RAM yapıp.
120 SSD alıp.
Termal macununu yeniletip.
Temizletsem PC'yi fan dahil.
Performans artar mı?
Ya da upgrade yapmadan rahat oynar mıyım bekliyorum.

Açıklamasında sistem gerkesinimlerinde minimun yerinde 1 GB ekran kartı 4 çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM istediğinden bahsetmiş.
Bende hepsine uyuor.
4 RAM.
i3 5005U.
HD 5500 2 GB (emin değilim)
500 GB HDD.
Sizce oynatır mı minimum sistem gerkesinimleri dediği için bir tık şüphelendim ancak minimum demek minimum ayarlar 45 FPS demekmiş.
Peki ben bu sistemi.
8 RAM yapıp.
120 SSD alıp.
Termal macununu yeniletip.
Temizletsem PC'yi fan dahil.
Performans artar mı?
Ya da upgrade yapmadan rahat oynar mıyım bekliyorum.

Tam emin değilim ama minimum 45 FPS değil 30 FPS oluyor hocam

Tam emin değilim ama minimum 45 FPS değil 30 FPS oluyor hocam
Bencede Çünki Hem Uyuyor Sistem Gerkesinimlerine Ve Ayrıyetten Bende 1 Değil 2 GB Ekran Kartı Var O Yüzden İyidir Diye Düşünüyorum +'lar
+ 120 SSD Alıp
+ 4 RAM
+Macun Yenileme Bakım Temizlik Güzel Bir Format
+Çözünürlüğü Düşürsem Bence artar gibi

Oynatır hocam.Benim eski sistem bile orta ayarlarda 45 50 fps veriyor 1.Nesil işlemciye sahip olmasına rağmen.Sizde orta ayarlarda veya düşük ayarlarda 55 60 fps oynarsınız.

Oynatır hocam. Benim eski sistem bile orta ayarlarda 45 50 FPS veriyor 1.Nesil işlemciye sahip olmasına rağmen. Sizde orta ayarlarda veya düşük ayarlarda 55 60 FPS oynarsınız.

Benimki açmaz ama :D RAM 3GB ekran kartı tarihi eser 512MB çünkü
Oyunu D diskine kursam ne olur?

HDD de ise daha yavaş açılır SSD de daha hızlı

Oynatır hocam.Benim eski sistem bile orta ayarlarda 45 50 fps veriyor 1.Nesil işlemciye sahip olmasına rağmen.Sizde orta ayarlarda veya düşük ayarlarda 55 60 fps oynarsınız.
Hocam Madem Oynuyorsunuz bi sorum var oyun sarıyor değilmi ben izlerken çok eğlendim okul flnda var atıcan 3 tane el 20dk dan süper rank kasma fln dar var P2W de değilse daha ne olsun hem sistem dostu yani
Benimki açmaz ama :D RAM 3GB ekran kartı tarihi eser 512MB çünkü

HDD de ise daha yavaş açılır SSD de daha hızlı
SSD Alırsam Komple Sıfırlıcam SSD YE Kurucam Şimdilik Dİyorum

Hocam madem oynuyorsunuz bir sorum var oyun sarıyor değil mi ben izlerken çok eğlendim okul falanda var atıcan 3 tane el 20dkdan süper rank kasma falan dar var P2W de değilse daha ne olsun hem sistem dostu yani.

SSD alırsam komple sıfırlıcam SSD'ye kuracağım şimdilik diyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ya da bakabilirsiniz iyi gibi benim de sistem oyunda çok kasıyor oynamıyorum ama videolardan iyi gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ya da bakabilirsiniz iyi gibi benim de sistem oyunda çok kasıyor oynamıyorum ama videolardan iyi gibi.
Bu Video'yu izledim ordan gaza geldim

Bu Video'yu izledim oradan gaza geldim.

Oyun sağlam gibi zaten denmek bedava kaldırıyorsa deneyin bence ama Türkiye'de indirme hızları düşük ondan mı korkuyorsunuz hocam.

Geri
Yukarı