Çözüldü i3-5005U sistemi Kaspersky yorar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Jefe de Todos Los Jefes.
Daha fazla  
Meslek
Social Media Expert
Selamlar. Arkadaşlar Kaspersky yüklemek istiyorum. Bilgisayarım biraz eski 2013-2014 yılında falan almıştım. Özellikleri:

Intel(r) Core(tm) i3-5005U CPU @ 2.00GHz.
4 GB RAM.
Intel grafik kartı.

Ayrıca şu an bilgisayarım şu şekilde:

Soru ise bilgisayarım kasar mı yorulur mu? Zaten kasıyor biraz.

Dosya Ekleri

• 2020-10-31 18_20_56-.png
    2020-10-31 18_20_56-.png
    414,3 KB · Görüntüleme: 61
Çözüm
@Elxoe, Kaspersky Security Cloud Free çok fazla kaynak kullanımında bulunmuyor. Eğer ücretsiz olarak Avast kullanıcısıysan, Kaspersky'ın ücretsiz olan paketini kullanmanı öneririm. Bulut tabanlı bir yapısı olduğu için sistemini fazla yormayacaktır. Aşağıdaki rehbere de göz atabilirsin. Rehber içerisinde aslında Kaspersky'ın çoğu sistemde rahat bir şekilde çalışabileceğini göstermeye çalıştım.
Kaspersky'ın fazla kaynak kullanımında bulunduğunu iddia eden bazı kaynaklar bulunuyor. Fakat yalan haber yapmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Kendi blog sayfalarında bu konu hakkında bir açıklamaları bulunuyor.

Yeterli olur diye düşünüyorum karar vermek adına.
@Elxoe, Kaspersky Security Cloud Free çok fazla kaynak kullanımında bulunmuyor. Eğer ücretsiz olarak Avast kullanıcısıysan, Kaspersky'ın ücretsiz olan paketini kullanmanı öneririm. Bulut tabanlı bir yapısı olduğu için sistemini fazla yormayacaktır. Aşağıdaki rehbere de göz atabilirsin. Rehber içerisinde aslında Kaspersky'ın çoğu sistemde rahat bir şekilde çalışabileceğini göstermeye çalıştım.
Kaspersky'ın fazla kaynak kullanımında bulunduğunu iddia eden bazı kaynaklar bulunuyor. Fakat yalan haber yapmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Kendi blog sayfalarında bu konu hakkında bir açıklamaları bulunuyor.

Yeterli olur diye düşünüyorum karar vermek adına.

Çözüm

Geri
Yukarı