i3 540 İşlemci ile neler yapılabilir?

X3440 soket uyumlu başka anakart ne kadara ve nerde bulabilirim internette? Sağlam çıkar mı hangi siteden alabilirim başkan? q9650 gibi bi anakart işlemci alsam aynı performansı verir mi?

Bir bilgim yok maalesef.

Tavsiyemi gözden geçir pişman olmazsın. [emoji846]

Bu sistemde GTX 1050 veya GTX 1050ti kullanabilirsiniz. Lakin i3 540 büyük ihtimalle darboğaz yapacaktır. Bu sebeple bu işlemciye GT 1030 da gider. Ancak ileride sisteminizi yenilerseniz GTX 1050ti almanız yararınıza olacaktır. CS:GO oyununda 1080p de akıcı oyun oynayabilirsiniz ancak PUBG için emin olamıyorum.

Abi Bu anakart nasıl bir sıkıntı çıkarır ki? Şimdi bunu ne yapayım? 20-30 Liraya işlemcisi üzerinde gelecek. Çöpe atmayayım. İstediğim,kardeşime CS:GO'da 720P Low ayarlarda 200+ FPS sadece bu kadar... Alayım mı abi X3440 işlemciyi? Ne sıkıntı çıkarır bana?

Ben biraz daha ileriye yönelik olması, daha kuvvetli bir sistem olması açısından X3440 ve kaliteli bir Anakart önermiştim. X3440 ve kaliteli bir Anakart alıp üst seviye Ekran kartıyla kullanabileceğinizden ötürü X3440 önerdim. Amaç CS GO oynayabilmek ise o Anakart ve i3 540 ile rahatça oynayabilirsiniz. Anakart RAM seçiyor diyenler var. Uyumlu RAM bulmak gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı