i3 540 İşlemci ile neler yapılabilir?

Anakartınızın maksimum 8 GB RAM desteği var. 4-4 şeklinde takabilirsiniz. İkinci el ve kaliteli bir ürün almanızı tavsiye ederim. Sıfır almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Anakartınızın maksimum 8 GB RAM desteği var. 4-4 şeklinde takabilirsiniz. İkinci el ve kaliteli bir ürün almanızı tavsiye ederim. Sıfır almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Peki bu x3440 işlemcinin tek çekirdek performansı nasıldır? Yanına GTX 1050 takarsam CS:GO'da 200+ FPS alır mıyım low ayarlarda?

Bendeki 9 yıllık ADATA bir RAM, sistemi aldığımda içinde vardı.

Tereddütte kaldım şimdi. Arkadaşım bu anakarta sahip yeni sistem toplayacağı için bana çok uygun bir fiyattan verecek zaten pahalı bir kart değil [emoji23] Desteklenen RAM bellekleri nereden öğrenebilirim? Veya yardımcı olur musunuz?

Hocam bence bu sistem ile uğraşmayın derim. Bazı işlemcilerle adam edersin sistemi ama anakart gerçekten rezalet.

X3440 soket uyumlu başka anakart ne kadara ve nerde bulabilirim internette? Sağlam çıkar mı hangi siteden alabilirim başkan? q9650 gibi bi anakart işlemci alsam aynı performansı verir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı