i3 540 İşlemci ile neler yapılabilir?

Bence iyi bir 1156 pin Anakart almaya bakın. Bütçe belirtirseniz ben bulur linkini atarım. Böylece X3440 takıp CS GO oyununu tokatlayabilirsin. X3440 çok güçlü bir işlemci. Q9650 gibi işlemcilerle kıyaslama yapmayınız bile. X3440 + iyi bir Anakart alın, istediğiniz RAM'i ve istediğiniz Ekran kartını takın. İçiniz rahat olsun.

Bence iyi bir 1156 pin Anakart almaya bakın. Bütçe belirtirseniz ben bulur linkini atarım. Böylece X3440 takıp CS GO oyununu tokatlayabilirsin. X3440 çok güçlü bir işlemci. Q9650 gibi işlemcilerle kıyaslama yapmayınız bile. X3440 + iyi bir Anakart alın, istediğiniz RAM'i ve istediğiniz Ekran kartını takın. İçiniz rahat olsun.

100 TL ödeyebilirim anakart için en fazla biraz küsüratı taşabilir sorun değil önemli olan çalışıp sorunu olmaması.

Bu sistemde GTX 1050 veya GTX 1050ti kullanabilirsiniz. Lakin i3 540 büyük ihtimalle darboğaz yapacaktır. Bu sebeple bu işlemciye GT 1030 da gider. Ancak ileride sisteminizi yenilerseniz GTX 1050ti almanız yararınıza olacaktır. CS:GO oyununda 1080p de akıcı oyun oynayabilirsiniz ancak PUBG için emin olamıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı