i3 540 OC edilebilir mi?

OSASTHEMAN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba benim i3 540 işlemcim ve şu an hiçbir oyunu düzgün açamıyor ve ekran kartıma az da olsa darbogaz yapıyor. OC yapmak istiyorum PC'yi Izoly'den ailem aldı. Çok pişmanım anakart da replika. Tek şey anakart modeli H55kel. OC yapabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapan var.
ve eger bir sıkıntı olursa bios pilini tak çıkar yaparsam sıkıntı olrmu

Son düzenleme:
Merhaba benim i3 540 işlemcim ve şu an hiçbir oyunu düzgün açamıyor ve ekran kartıma az da olsa darbogaz yapıyor. OC yapmak istiyorum PC'yi Izoly'den ailem aldı. Çok pişmanım anakart da replika. Tek şey anakart modeli H55kel. OC yapabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapan var.
Ve eger bir sıkıntı olursa BIOS pilini tak çıkar yaparsam sıkıntı olrmu

Hiç bulaşma derim orijinali neyse onu kullanın.

Ben kaşınıp OC yapmayı deneyeceğim bir 30 dk ya geri dönerim en kötü BIOS pilini tak çıkar yaparım düzelir zaten ben RAM'lara OC yapmayı denedim görüntü gelmiyordu BIOS pilini tak çıkar yapınca düzeldi inş bunda da böyle olr
Hakkınızı helal edin ben gidiyore asdasd
356 olan degeri 370 yaptım pc açıldı ama hiç bir şey deişmedi mhz fln aynı
şuan biosda 380 ama mhz ler aynı
Replika anakartada OC yaptımya afrm bana

Son düzenleme:
Ben kaşınıp OC yapmayı deneyeceğim bir 30 dk ya geri dönerim en kötü BIOS pilini tak çıkar yaparım düzelir zaten ben RAM'lara OC yapmayı denedim görüntü gelmiyordu BIOS pilini tak çıkar yapınca düzeldi inş bunda da böyle olr
Hakkınızı helal edin ben gidiyore asdasd
356 olan degeri 370 yaptım PC açıldı ama hiçbir şey deişmedi MHz falan aynı
Şu an BIOS'da 380 ama MHz'ler aynı
Replika anakartada OC yaptımya afrm bana

Anakartınız ve işlemciniz OC desteklemiyor yapamazsınız. Yapsanız bile ayarladığınız hızlar da çalışmaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı