İ3 540 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Bu sistemi yenilemeniz en iyisi olacaktır nasıl bir ekran kartı koyarlarsa da, ya 2018 oyunlarını kaldırmayacak ya da darboğaz yapacaktır.
Katılıyorum kesinlikle. Şu an bu sisteme alacağınız her bir parça ölü yatırım olcaktır. Maddi durumunuz yeterli ise komple sistemi yenilemeniz daha mantıklı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşa sistem yenilemeyi önerdiniz ama bütçesi var mı? Var ise tabii ki elinde ki de satıp bütçe yenilesin ama bir kart önermek gerekirse 2. el HD 6850 olabilir.

Arkadaşa sistem yenilemeyi önerdiniz ama bütçesi var mı? Var ise tabii ki elinde ki de satıp bütçe yenilesin ama bir kart önermek gerekirse 2. el HD 6850 olabilir.
Haklısınız ama illaki ekran kartı almak zorunda değil ,ileriye yönelik para biriktirip güncel bir sistem kurması daha mantıklı olacaktır.

Kullanım amacını belirtmemiş. Eğer amacı oyun oynamaksa ve bu oyunlar 2017-2018 yılında çıkan oyunlarsa 4GB Ram'i ve o işlemci de yükseltmek zorunda kalacak bu yüzden ekran kartı önermedim ben mantıksız yatırım olur. Ayrıca 800TL bütçeyi ekran kartına yatırdığı için bütçesi olduğunu düşünüyorum. @Arda DİKORMAN lütfen bütçenizi belirttin yardımcı olalım tabii isterseniz :kıkırda:

Yeni sistem almak için yeterince bütçem yok. O yüzden şimdilik geçici bir ekran kartı düşündüm.
Şimdi ilk olarak geçici ekran kartını aldıktan sonra para biriktirip yeni sistem almayı düşünüyorum.
Kasam iyi ışıklandırması herşeyi güzel yani 300 tl gibi bi rahatlığım olacak.
6k para biriktirince yeni pc almayı düşünüyorum.(toplamayı düşünüyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı