i3 540 sisteme oyun tavsiyesi

Canelium

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konuya direkt olarak giriş yapacağım. Benim eski bir bilgisayarım var ve sizden oyun tavsiyesi istiyorum. Lütfen dalga geçmeden cevap verirseniz mutlu olurum. Sistemimi aşağıya yazıyorum ve son olarak da söyleyeyim "Git şu ekran kartını al bunu oyna" gibi şeylerde söylemezseniz memnun olurum çünkü bilgisayarımı yenileyecek bi bütçem şimdilik yok.

İşlemci : Intel Core i3 540 3.07 GHz
Ram : 4GB (Kullanılabilir 3,36 GB)
Ekran Kartı : 128 MB onboard
Bit: 32

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle konuya direkt olarak giriş yapacağım. Benim eski bir bilgisayarım var ve sizden oyun tavsiyesi istiyorum. Lütfen dalga geçmeden cevap verirseniz mutlu olurum. Sistemimi aşağıya yazıyorum ve son olarak da söyleyeyim "Git şu ekran kartını al bunu oyna" gibi şeylerde söylemezseniz memnun olurum çünkü bilgisayarımı yenileyecek bi bütçem şimdilik yok.

NFS underground 2 , GTA VC , GTA 3 , CS 1.6

Belki oynarsın .

1- Undertale
2- To The Moon
3- Don't Starve Together
4- Atonement
5- Data Hacker
6- The Dweller
7- Elements serisi
8- Era of Majesty
9- Insencere
10- Invasion serisi
11- Mount Your Friends (Arkadaşlarınla oyna)
12- Orwell
13- Outrage
14- Polarity
15- prismata
16- purgatory
17- Redactem
18- Revolution Ace
19- Sanctum 2 (bunu kaldırabileceğinden emin değilim. Bir denersin.)
20- supraball
21- The Swapper
22- Swords and Soldiers
23- Teslagrad (hikayesi çok iyi)
24- Terraria
23- Torchlight

Bence her sistemde oyun oynanır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı