i3 540 sisteme oyun tavsiyesi

Torrent'i indireceğim ama neden bilmiyorum bilgisayara zararı olacak diye korkup indirmiyorum (çünkü bir arkadaşın Torrent yüzünden bilgisayarı bozulmuştu bi ara) :)
Güvenilir bazı siteler var, ancak buradan isim veremem, ceza alabilirim.

Evet bildin, Underground 2'den daha iyi Most Wanted'ı düşük ayarla oynaya biliyorum, GTA olarak Sanandreas oynuyorum ve dediğin gibi CS 1.6 oynuyorum, Source'da kaldıracağını düşünüyorum ama düzgün,online ve güncel bir versiyonunu bulamadım bi tek Torrent'de var herhalde.

Not: Sanki bilgisayarımı görüyorsun, oynadığım 3-4 oyun var zaten onlarıda hepsini nerdeyse tahmin etmişsin :)
Bende zamanında seninkinden daha kötü bir PC vardı :)
:) Önemli değil, yanıt için teşekkürler. Nedense Half Life serisini birçok arkadaşım seviyor ancak ben sevmiyorum, kendimi çözdüm ben FPS - Savaş - Futbol (hiç ilgim yok ama genede bir arkadaşınla oynaması zevkli :) - RPG tarzı oyunlardan hoşlanıyorum.
CS extreme V6 da oyna bence ben oynuyordum .
:) Önemli değil, yanıt için teşekkürler.
Sen bilgisayarına şükür et bende çok daha kötüsü vardı eskiciden almıştık şanş eseri bir RAM değiştirdik açıldı :)

Son düzenleme:
Bende zamanında seninkinden daha kötü bir PC vardı :)

CS extreme V6 da oyna bence ben oynuyordum .

Sen bilgisayarına şükür et bende çok daha kötüsü vardı eskiciden almıştık şanş eseri bir RAM değiştirdik açıldı :)

Dediğin oyunlara göz atarım, aynen şükür edeyim, intel pentium kullananların Allah yardımcıları olsun :) teşekkürler.

Ücretsiz anca torrent olur. Bir de Uplay'de fırsatlarda yakalarsan olur.

İnstagram veya Facebook versem özelden yazar mısın? 2 haftadır hem Max Payne hemde CS:Source indirmek istiyorum bildiğin siteleri özelden yazar mısın? Lütfen eğer biliyorsan çok ihtiyacım var ve şuanlık bilgisayarımda virüs koruma programı olmadığı için güvenemiyorum hiç bir siteye. @Critness

Son düzenleme:
Güvenilir bazı siteler var, ancak buradan isim veremem, ceza alabilirim.

Birde PC Building Simulator diye bir oyun var Steam'de paralı ama ben oynamayı çok istiyorum belki önereceğin sitelerde vardır, bana bir umut ışığı oldun inşallah geri dönüp cevap verirsin, Allah razı olsun.

Birde PC Building Simulator diye bir oyun var Steam'de paralı ama ben oynamayı çok istiyorum belki önereceğin sitelerde vardır, bana bir umut ışığı oldun inşallah geri dönüp cevap verirsin, Allah razı olsun.
Var. Ben o oyunu da oynadım. Ancak sıkıyor bir süre sonra. Çünkü genelde kendini tekrarlıyor. Gelen PC'yi tamir et ya da oyunlar için PC topla. Başka amaç yok. Yani geçici bir heves. Ama kursağında kalmasın, dene.

Var. Ben o oyunu da oynadım. Ancak sıkıyor bir süre sonra. Çünkü genelde kendini tekrarlıyor. Gelen PC'yi tamir et ya da oyunlar için PC topla. Başka amaç yok. Yani geçici bir heves. Ama kursağında kalmasın, dene.

Tamam instagram : torcucan DM gel, dediğin gibi burdan yazarsan reklam olur.

Tamam, bak bi önceki mesajımda instagram verdim ordan özele gel siteyi ver lütfen nolur çok arıyorum. @Critness

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı