i3 550 Sistem için parça önerisi

AslanOnbir

Hectopat
İşlemci.
Intel(r) Core(tm) i3 CPU 550 @ 3.20GHz

RAM.
3 GB.

Ekran kartı.
ATI Mobility Radeon HD 4300 series 512 MB.

Anakart.
Foxconn adlı eski bir anakart. Tam modelini bilmiyorum maalesef. "bekopc" olarak geçiyor.

Benim istediğim ucuz 1 GB VRAM ekran kartı ve ucuz RAM tavsiyesi. Lütfen yardımcı olur musunuz? 1 sene kadar idare etse yeter. Ortalama bir oyunu Low ayarlarda açabilecek seviyede... Teşekkürler.

İşlemci.

RAM.
3 GB.

Ekran kartı.

Anakart.
Foxconn adlı eski bir anakart. Tam modelini bilmiyorum maalesef. "bekopc" olarak geçiyor.

Benim istediğim ucuz 1 GB VRAM ekran kartı ve ucuz RAM tavsiyesi. Lütfen yardımcı olur musunuz? 1 sene kadar idare etse yeter. Ortalama bir oyunu Low ayarlarda açabilecek seviyede... Teşekkürler.
Hocam bütçeniz nedir?

İşlemci.

RAM.
3 GB.

Ekran kartı.

Anakart.

X3440 + GTX 1050, yanına da bu bellekten iki adet.

Hocam bütçeniz nedir?
İkisini ayrı olarak hesaba katarsak parça başına maks. 600 TL fakat bulabildiğiniz en ucuz parçayı bulursanız çok sevinirim,çok saolun.
Bütçe nedir? Anakart modelini tam olarak bilmeden nasıl öneri yapalım? Lütfen artık şu bilgileri verin. Bilgisayarınıza HWİNFO64 yükleyerek bakabilirsiniz anakart modeline.
Kardeşim haklısın valla ancak bir türlü anakart modeli yazmıyor. "bekopc" yazıyor başka da birşey yazmıyor.

Kingston KVR1333D3N9/4G 4 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor x2

Bu üç parçaları alsam olur mu ? İyi bir kombinasyon olur mu ?

Son düzenleme:
İkisini ayrı olarak hesaba katarsak parça başına maks. 600 TL fakat bulabildiğiniz en ucuz parçayı bulursanız çok sevinirim,çok saolun.

Kardeşim haklısın valla ancak bir türlü anakart modeli yazmıyor. "bekopc" yazıyor başka da birşey yazmıyor.

Kingston KVR1333D3N9/4G 4 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor x2

Bu üç parçaları alsam olur mu ? İyi bir kombinasyon olur mu ?
Güzel bir kombinasyon olmuş, yalnız işlemci fansız M200 önerimdir.

Güzel bir kombinasyon olmuş, yalnız işlemci fansız M200 önerimdir.

Ya bir de şunu sormak istiyorum. Sadece işlemci ve ram alsam olur mu ? Ekran kartı için bütçe ayıramayacağım gibi gözüküyor.

Ya bir de şunu sormak istiyorum. Sadece işlemci ve ram alsam olur mu ? Ekran kartı için bütçe ayıramayacağım gibi gözüküyor.
Amacınıza bağlı fakat ekran kartı değişmeyecekse işlemci almak boş olur.
En fazla ayırabileceğiniz bütçe nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı