İ3 550'li sisteme GTA 5 için GPU önerisi

R7 240 minimum 400 Watt PSU istiyor ama ben 250 Watt 12V kanalından 13A veren PSU ile kullandım bir sıkıntı olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemciye 750Tİ alırsan GTA 5 oynayamazsın çünkü işlemcin GTA 5 için düşük heleki sen birde bu işlemciye 750Tİ takarsan kasa kasa takıla takıla oynarsın. R7 250' den fazlasını önermem.

Sen yazıyı oku sadece. Eğer okumuş olsaydın, tamam der geçerdin. Kimse anasının karnında öğrenmiyor Atakan. Asla bilmişlik taslamak ya da kırmak istemem. Eğer öyle bir izlenimim olmuşsa ki galiba sen açısından öyle olmuş. Özür dilerim.

Birden çok düzenledim mesajımı. Tekrar özür diliyorum eğer kalbini kırdıysam.

Son düzenleme:
Yani arkadaşlar bu işlemciyle benim Gta 5 oynamam imkansız gibi bir şey mi ?

Technopat yetkililerinden yani bu işi iyi bilen birilerinden de yardım istiyorum çünkü çok parça değiştirebilecek durumum yok.Nasıl bir takviye yapmalıyım bu tür oyunlar oynayabilmem için yani tek vuruş hakkım var bunu da iyi kullanmak istiyorum yardım ederseniz çok sevineceğim.

Son düzenleme:
Sen yazıyı oku sadece. Eğer okumuş olsaydın, tamam der geçerdin. Kimse anasının karnında öğrenmiyor Atakan. Asla bilmişlik taslamak ya da kırmak istemem. Eğer öyle bir izlenimim olmuşsa ki galiba sen açısından öyle olmuş. Özür dilerim.

Birden çok düzenledim mesajımı. Tekrar özür diliyorum eğer kalbini kırdıysam.
Hakaret eder gibi konuşuyorsun sonrada özür diliyosun. Benim söylediğim zaten herkez bu kavramın farkında olması aşağı yukarı herkez doğru birşey söylemiş yardım etmek isteyen insanların cümlelerindeki zaafları bulmak yerine tarafsız bir şekilde bunu açıklayabilirsiniz. Genede gösterdiğin dikkat için saol.

Yani arkadaşlar bu işlemciyle benim Gta 5 oynamam imkansız gibi bir şey mi ?
Oynatır ama o işlemci almayı düşündüğünüz kart ile tam performans veremez. İşlemciniz ilk neslin i3' lerinden olduğu için güçlü bir kartın yükü GTA 5 gibi yüksek CPU kullanan bir oyun için fazla gelebilir.

GÖRÜNEN O Kİ BEN BU SİSTEMLE ASLA GTA 5 OYNAYAMAYACAĞIM . AMA DAHA ÇOK BİLGİSİ OLAN BİRİLERİ YARDIM EDEBİLİRMİ ?

BANA YARDIM EDECEK TAM ANLAMIYLA BİLGİLİ KESİN CEVAP VEREBİLECEK YOK MU ARKADAŞLAR ++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı