i3 560 sisteme Windows 7 ISO önerisi

21H1 kullanıyorum yani Pro sürümü.

Anladım hocam. Siz kararınızı verin. Şu anki RAM kullanımınız çok iyi. Tercih sizin. Windows 7'yi de denemek istiyorsanız geçin. Chrome desteği en az 1 yıl daha uzatıldı. Üçüncü part sitelerden dosya ya da program indirmezseniz problem yaşamazsınız.

Anladım hocam. Siz kararınızı verin. Şu anki RAM kullanımınız çok iyi. Tercih sizin. Windows 7'yi de denemek istiyorsanız geçin. Chrome desteği en az 1 yıl daha uzatıldı. Üçüncü part sitelerden dosya ya da program indirmezseniz problem yaşamazsınız.

Hocam sizce kurarken BIOS ile yapacağım yanlış bir şey yaparsam bozar mıyım yoksa Windows 10 da kalayim mi?

Hocam sizce kurarken BIOS ile yapacağım yanlış bir şey yaparsam bozar mıyım yoksa Windows 10 da kalayim mi?

BIOS'la çok fazla işiniz yok ki. Yalnızca USB/DVD hangisi ile boot edecekseniz en üstte çekin. Hatta buna gerek bile olmayabilir. BIOS'a girmek istemiyorsanız bilgisayarı yeniden başlarken sürekli F11e tıklayın. Tercih ekranı gelecek. Usb/DVD birini seçersin.

BIOS'la çok fazla işiniz yok ki. Yalnızca USB/DVD hangisi ile boot edecekseniz en üstte çekin. Hatta buna gerek bile olmayabilir. BIOS'a girmek istemiyorsanız bilgisayarı yeniden başlarken sürekli F11e tıklayın. Tercih ekranı gelecek. Usb/DVD birini seçersin.

Hocam normalde BIOS'tan flaşı en üste çekeriz ben boot Manager ile yapacağım boot Manager'den flaşı seçincedirek kurulum başlayacak sonra kurulum bitince direk BIOS'a atarmı Windows mu açılır?

Napayım hocam yazdığımı okuyun.

Son düzenleme:
Sistem çökmediği sürece BIOS'a atmaz. Siz format baştan başlar mı diye sorduysanız Boot Manager tek seferlik değişikliktir. Yine de emin olmak isterseniz PC yeniden başlarken format diskini çıkartın. Yükleme devam ederken reset atmaya başladığında diske daha ihtiyacınız kalmayacak.

Sistem çökmediği sürece BIOS'a atmaz. Siz format baştan başlar mı diye sorduysanız boot Manager tek seferlik değişikliktir. Yine de emin olmak isterseniz PC yeniden başlarken format diskini çıkartın. Yükleme devam ederken reset atmaya başladığında diske daha ihtiyacınız kalmayacak.

Hocam sistem çökme ne demek istediniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı