i3-6006U sistem için işletim sistemi önerisi

Evet, USB bellek veya CD ile kurabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ISO'ya çift kılayarak açtığım zaman setup.exe çıkıyor onunla kurulabilir mi peki evde fotoğraf flashımdan başka flash yok 😀

Şu anda Windows 10'da olduğunuz için yapamazsınız ki Windows 7'de olsaydınız da edisyon değişeceği için olmayacaktı. Yani demem o ki bir USB bellek bulup temiz kurulum yapmalısınız.

ISO'ya çift kılayarak açtığım zaman setup.exe çıkıyor onunla kurulabilir mi peki evde fotoğraf flashımdan başka flash yok 😀
Fotoğraflarınızı USB bellekten bilgisayara taşıyın ve bir klasör halinde gruplayın, sonrasında Rufus programı ile ISO dosyasını USB belleğinize yazdırın. Fotoğraf klasörünü USB belleğinize taşıyın ve herhangi bir kayıp vermeden kurulumunuzu yapın.

Son düzenleme:
Şu anda Windows 10'da olduğunuz için yapamazsınız ki Windows 7'de olsaydınız da edisyon değişeceği için olmayacaktı. Yani demem o ki bir USB bellek bulup temiz kurulum yapmalısınız.

Fotoğraflarınızı USB bellekten bilgisayara taşıyın ve bir klasör halinde gruplayın, sonrasında Rufus programı ile ISO dosyasını USB belleğinize yazdırın. Fotoğraf klasörünü USB belleğinize taşıyın ve herhangi bir kayıp vermeden kurulumunuzu yapın.

Hocam biz öyle yaparsak USB ile kurarken Windows içindeki dosyaları siler veya algıladığı için kurmaması gibi bir olay olmaz değil mi?

Hayır, klasör halinde koyarsanız herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. Deneyimlerinizi belirtirseniz sevinirim.

1660819698983.png

Her zaman yedek adlı klasörüm yedek klasörüm böyle değil mi?

Bir de sizin attığınız Windows 8.1'in keyini nereden bulabilirim?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1489694

Her zaman yedek adlı klasörüm yedek klasörüm böyle değil mi?

Bir de sizin attığınız Windows 8.1'in keyini nereden bulabilirim?
Evet, böyle olmalıdır. İnternet üzerinde kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz fakat ben yine de paylaşayım. (Aşağıda paylaşmış olduğum key yalnızca kurulum için geçerlidir.)

NMMPB-38DD4-R2823-62W8D-VXKJB

Evet, böyle olmalıdır. İnternet üzerinde kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz fakat ben yine de paylaşayım. (aşağıda paylaşmış olduğum key yalnızca kurulum için geçerlidir.)

Nmmpb-38DDR4-R2823-62W8D-vxkjb

8.1'i çoktan kurdum fakat şimdi de hoparlör çalışmıyor.

1660839412947.png

Yeni konular

Geri
Yukarı