i3-6098P sistemle Windows 11 22H2 geçilir mi?

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
RAM
4 GB RAM
SSD veya HDD modeli
WD Blue HDD 1 TB 7200 RPM
Ekran kartı
AMD Radeon HD 6670
Anakart
H110M-PRO-VD
İşlemci
Intel Core i3-6098P 3.60 gHZ
Bildiğiniz gibi 22H2 sürümü RTM olarak Beta Channel'a geldi. E burada da bayağı düzeltmeler oldu. Sürükle bırak falan geldi diye biliyorum. Peki ya bu sistemle geçilir mi? Ben direkt kafaya koydum geçmeyi geçilir mi sormuyorum. Bu sistemle geçeyim mi yani? O 192392193912 açılan konulardan değil. Kısaca bu sistemle geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci karşılamıyor ama pek önemi yok, sistem de 4 GB RAM var, az ve HDD görüyorum. Bu şartlar altın da 22H2'ye geçmenizi önermiyorum. 22H2 RTM olarak imzalansa bile hala 21H2 gibi bir performans verebileceğini düşünmüyorum. Sisteminizin bir üst modeli ben de var ve ben kullanırken performans sorunu yaşıyorum.

İşlemci karşılamıyor ama pek önemi yok, sistem de 4 GB RAM var, az ve HDD görüyorum. Bu şartlar altın da 22h2'ye geçmenizi önermiyorum. 22H2 RTM olarak imzalansa bile hala 21H2 gibi bir performans verebileceğini düşünmüyorum. Sisteminizin bir üst modeli ben de var ve ben kullanırken performans sorunu yaşıyorum.

21H2 deneyimime göre farklı olabilir mi peki?

21H2 deneyimime göre farklı olabilir mi peki?
Tasarım olarak farklılıklar var, bu inkar edilemez ama dediğim gibi performans sorunları yaşayabilirsiniz. Benim bilgisayarım 21H2 sürümünde daha iyi performans veriyor. Yine de sizin bilgisayarınız da kesin yavaş çalışır demiyorum sadece tahmin ediyorum, çok fazla isteğiniz varsa bir yükseltme yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi 22H2 sürümü RTM olarak beta Channel'a geldi. E burada da bayağı düzeltmeler oldu. Sürükle bırak falan geldi diye biliyorum. Peki ya bu sistemle geçilir mi? Ben direkt kafaya koydum geçmeyi geçilir mi sormuyorum. Bu sistemle geçeyim mi yani? O 192392193912 açılan konulardan değil. Kısaca bu sistemle geçmeli miyim?

HDD var ve en az RAM'i 8 yap. HDD'nin yanına bir de SSD alıp o aldığın SSD'ye Windows 11'i kur.

Geri
Yukarı