I3 6100 Sisteme Ekran Karti Tavsiyesi

sak016

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda bir sistem topluyorum kısmetse ekran kartı konusunda sizlere danışmak istedim. Eminim R9 380 önerilecek ama bizzat kullanan arkadaşlar görüş bildirirse sevinirim. Çok oyun delisi bir insan değilim, GTA V, Rust, Lol gibi oyunlar oynuyorum. Bu oyunlarda yüksek performans verecek bir kart tavsiye ederseniz iyi olur. Bütçe 850 civarında.

850 lira bütçesi olan insana r7 270 önerildiğini de ilk defa görüyorum. Ayrıca GTA V için yeterli olacağını düşünmüyorum. R9 380 söylediğiniz oyunlar için oldukça iyi bir kart. Sadece bir kaç ayar düşürmenizle rahat rahat GTA V oynayabilirsiniz. Bütçenizi arttırabilirseniz R9 380X tavsiye ederim. Sapphire NITRO 4GB OC versiyonunu alabilirsiniz. Gayet başarılı.

Sapphire R9 380 4GB ekran kartına ve i3 6100 işlemciye sahibim. GTA5 tüm ayarlarlar very high cpu kullanımı %60 %90 arası (daha %100 görmedim cpu kullanımını) GPU kullanımı %100 GPU sıcaklığı 70 derece Full HD acayip keyifli bir şekilde oynuyorum. Sistemim 1 haftalık. Daha önceki ekran kartım Sapphire R9 270x Dual - X 2 GB modeli idi ve bariz bir şekilde fark var GTA şuan daha keyifli.

Sapphire R9 380 4GB ekran kartına ve i3 6100 işlemciye sahibim. GTA5 tüm ayarlarlar very high cpu kullanımı %60 %90 arası (daha %100 görmedim cpu kullanımını) GPU kullanımı %100 GPU sıcaklığı 70 derece Full HD acayip keyifli bir şekilde oynuyorum. Sistemim 1 haftalık. Daha önceki ekran kartım Sapphire R9 270x Dual - X 2 GB modeli idi ve bariz bir şekilde fark var GTA şuan daha keyifli.
Tamda beklediğim türden bir tavsiye dostum eksik olma kulaktan dolma değil kullanan kişinin tavsiyesi lazımdı çok sağol

Sapphire 11242-12-41G R9 380 ATI

Alacağınız ekran kartı bu. Cebinizde para kalsın. :)
Egehan kardeşim senin yorum atmana gerek yoktu zaten kafamda belirlemiştim senin r9 380 tavsiyeni :) eyvallah çok sağol noktadan sonra boşluk bırakmamışım bir gün cevap yazamadım kusura bakmayın

Sapphire 11242-12-41G R9 380 ATI

Alacağınız ekran kartı bu. Cebinizde para kalsın. :)
Bir sorum daha olucak kardeşim corsair 450 plus almayı düşünüyorum 12v kanalından 408 wat veriyor R9 380 4gb için yeterli olur mu yoksa daha mi yükseltmeliyim ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı