i3 6100 ve GTX 1050 TI Sistem Oyunlarda Kasma

Emre.ed

Hectopat
Daha fazla  
Geçen hafta Teknobiyotik'ten yeni bir bilgisayar aldım.

Sistem Özellikleri:

İ3 6100 İşlemci
Asus Expedition GTX 1050 TI Ekran Kartı
MSI B150M Gaming Pro Anakart
Aerocool Cruisestar 500w Kasa
HyperX Fury 8GB 2133MHZ RAM
Monitör olarak da BenQ 1080p monitör var.

Acaba görüntü çıkışında mı sıkıntı var diye hem HDMI hem de DVI-D ile denedim fakat değişmedi. Normalde yüksek FPS alması gereken CS GO gibi oyunlarda aşırı derecede kasıyordu. GPU-Z indirip kontrol ettim MHZ'ler resimlerdeki gibi 0 olarak görünüyor. Sorun nasıl çözülür ?

ekrankart.gif
ekrankartı.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Experience kurdum, Asus'un ekran kartının yanında gönderdiği CD içinde kurulacak ne varsa onları da kurdum. Sürücüleri güncellemeyi denedim ama Windows'un bu sürümü ile uyumlu değil şeklinde bir hata verdi.

GeForce Experience kurdum, Asusun ekran kartı yanında gönderdiği cd içinde kurulacak ne varsa onları da kurdum. Driver güncellemeyi denedim ama Windowsun bu sürümü ile uyumlu değil şekline bir hata verdi
Sürücüleri kaldırıp Geforce'un sitesinden en güncel olanı kurunuz. CD'deki sürücüler eski oluyor hocam.

Hocam GeForce'un sitesinden indirdiğim program "Windows'un bu sürümü ile uyumlu değil" şeklinde hata verdi zaten.

Monitöre bağlantıyı ekran kartından mı yapıyorsun, anakarttan mı? Bende de öyle sorunlar vardı ekran kartından bağlayınca sorun çözülmüştü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı