i3 6100 vs FX 8300 vs A10 7870K Sistem?

i3 işlemciyi r9 380 le kullanırken bi sıkıntı olurmu.

380 değil 380x ile bile sorun olmuyor, bak şu videodaki gibi bir performansı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteminizde bir sorun yok, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Belki çok küçük darboğazlar olabilir ara sıra yüksek işlemci gücü gerektiren oyunlarda fakat sakın dert etmeyin. Ayrıca sisteminize daha sonra en az 240GB bir SSD eklemeyi unutmayın.

zaten elimde 480 gb sandisk ultra ssd var :) onu takicam

380 değil 380x ile bile sorun olmuyor, bak şu videodaki gibi bir performansı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

aynen izledim o videoyu sadece patlama sahnelerinde falan performansi biraz düşüyor ama geri kalan kisimlarda hic bir sorunu yok baya iyi bir islemci.

200tl daha ekleyip i5 6400 al derim.

tmm. islemciyi i5 6600 le deistirmeye karar verdim. fiyat 2800 e cikti. :) 1200 tl den basladim 2800 e cikardim fiyati :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı