Çözüldü i3 7100 GTX 1050 Red Dead Redemption 2 kasma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ergencokur

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi RDR2DE kasma sorunu yaşıyorum en düşük ayarda ve 720P'de 30 FPS altına.
Düşüyor çoğu zaman exstra olarak 2 GB RAM kullanılabilir VRAM bölümünde 1600 MB civarı gözüküyor(VRAM'ın hepsini kullanamıyorum). Bunun sebebi nedir?

Sistemim=

Intel Core i3 7100 3.90 GHz 4CPU.
MSI GTX 1050 Gaming 2X overclock Edition 2 GB.
8 GB RAM 2133MHz CL15.
MSI H110M PRO VD Plus.

Çözüm
Öyle de demeyelim. Bu tarz cevap verenlere üsluba uygun ve sonlandırıcı cevap vermek daha iyi. Hayırlı olsun, keyifli Morgan'lar. 😅
i7 3770, 8GB ram, GTX 1050 ile 1080p texture ultrada 0 kasma ile oynuyorum muhtemelen fps 30 40 aralığındadır.
At yalanı......
öncelikle cevap yazdığınız için teşekkür ederim bu konuyu 2 ay öncesinden açmıştım şuan ki updatelerle sorunum çözüldü düşük çözünürlük ve ayarlarda akıcı bir deneyim sağlayabiliyor sıcaklıklar ise normal seyrinde yani sorun kalmadı anlayacağınız. Tek sorun konudaki gereksiz ve vasıfsız kişilerin hağla sistemime yetersiz demesi laf anlatılamıyor bazılarına insanlara yanlış bilgi vermekten ileri gidemiyor bunlar
Yok insanlar yalan söylemiyor ya da dalga geçmiyorlar. Donanımların 2020 model AAA oyunlar için pek yeterli değil.

Geri
Yukarı