Satıldı i3 7100 işlemci ve Asus Prime B250M-K anakart

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

244765

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. Kuzenim sistemini yükselteceği için başlıktaki iki parçayı satıyor.

Ürünleri görmeniz amacıyla link bırakıyorum:

Yaklaşık 3 yıl önce alındı, faturası mevcut. İşlemci ağır oyunlarda kullanılmadı, genelde LoL ve CS:GO oynandı. Kaliteli bir termal macun ve stok fan ile 70 derece üstünü görmedi.

Anakart hakkında söyleyebileceğim pek bir şey yok, B250 serisinin en iyilerinden.

Fiyat konusunda işlemci için 550 TL, anakart için 350 TL düşünüyor. İkisini birlikte alacak olursanız indirim yapmayı düşünüyor, ayrıca küçük bir hediyesi var.

Kutuları mevcut. Kargo alıcı ödemek şartıyla Türkiye'nin her iline gönderebilir. Komisyonu ödemeyi düşünürseniz GET de açabilir.

Fiyat konusunda çekinmeden yazabilirsiniz, dediğim gibi indirim yapacağını belirtti. Herkese iyi sosyaller!

Düzenleme: İşlemci satıldı, anakart bekliyor hâlâ. Anakartın fiyatı 350 TL.

Komisyonu ödemek isterseniz derken nasıl hocam ben işlemci anakartı GeT ile almak istesem 150 TL komisyon mu ödeyeceğim kartı almak için? Eğer öyleyse bu şekilde bu kart gitmez ama haberiniz olsun. 200 daha koyup 10100F h410 alınır o fiyata. En azından burada satamazsınız sarı sitede satarsınız.
Komisyonu ödemek isterseniz derken nasıl hocam ben işlemci anakartı GeT ile almak istesem 150 TL komisyon mu ödeyeceğim kartı almak için? Eğer öyleyse bu şekilde bu kart gitmez ama haberiniz olsun. 200 daha koyup 10100F h410 alınır o fiyata. En azından burada satamazsınız sarı sitede satarsınız.

Hocam GET açtırmak isteyen olursa diye yazdım. 150 lira çıkmıyor, ikisi için 72 lira çıkıyor. Eğer almak isteyen kişi güvenemesse veya parayı sonradan göndermek isterse diye ekledim oraya. GET ile satılacağını düşünmüyorum fakat yine de yazayım dedim güvenilirlik açısından.

İkisi için 800TL düşünüyor.

Merhaba teklifim ikisi için 600 TL, uygunsa [email protected] iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba teklifim ikisi için 600 TL, uygunsa [email protected] iletişime geçebilirsiniz.
Maalesef, işlemci satıldı geriye sadece anakart kaldı. Anakart için düşünürseniz şu ilanın sahibine yazabilirsiniz:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı