i3 7100 Sisteme ekran kartı önerisi

XONTORM

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda:
i3 7100 işlemci.
12 GB RAM.
1TB HDD.
300W PSU var.
Ben bu sisteme 1050 Ti almayı düşünüyorum ama daha üst darboğaz yapmayacak ya da az darboğaz yapacak ekran kartı tavsiyesi verebilir misiniz?
Oynayacağım oyunlar Forza Horizon 4, PUBG, CS:GO, Rainbow, GTA 5 bunun gibi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımda:
i3 7100 işlemci.
12 GB RAM.
1TB HDD.
300W PSU var.
Ben bu sisteme 1050 Ti almayı düşünüyorum ama daha üst darboğaz yapmayacak ya da az darboğaz yapacak ekran kartı tavsiyesi verebilir misiniz?
Oynayacağım oyunlar Forza Horizon 4, PUBG, CS:GO, Rainbow, GTA 5 bunun gibi oyunlar.

PSU nuzu değiştirmeniz gerekebilir 300W yetmez gibi duruyor ayrıca 4.5k bütçe işlemcinize göre yüksek bir bütçe ciddi darboğaz yapar işlemcinize göre en iyi ekran kartı 1050 Ti.
RX 6500 XT veya RX6400 yayınla içerik oluşturma ile işin yoksa.

Hocam darboğaz olur ciddi bir şekilde işlemci besleyemez o ekran kartlarını.

PSU nuzu değiştirmeniz gerekebilir 300W yetmez gibi duruyor ayrıca 4.5k bütçe işlemcinize göre yüksek bir bütçe ciddi darboğaz yapar işlemcinize göre en iyi ekran kartı 1050 Ti.

Valla bende biliyorum ama o bütçeye eski kart önermek istemiyorum.

İnternetten bir PSU calculator sitesi buldum ve sistem özelliklerini vs 1050 Ti olarak girdiğimde sonuç 224W çıktı galiba PSU almama da gerek kalmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı