i3-7100U sistem Far Cry Primal kaldırır mı?

GGHOST

Hectopat
Arkadaşlar Far Cry Primal almak istiyorum.
Oyunun sonu nasıl birden fazla senaryor mu var yoksa tek bir hedefmi var? Birden fazla sonlu oyunlari pek sevmiyorum.
Ayrica alınır mı? Daha once Far Cry oynamadim. Bu oyun sanirim ilk insanlarin zamaninda geciyor diger oyunlarini bilmiyorum.
Ayrica asagidaki sistemler ile nasıl FPS alirim.

1.sistem laptop.
i3-7100U
Intel UHD 620.
16 GB RAM.
2.sistem masaustu.
Q9650.
HD4770 512 MB.
4 GB RAM(4 GB ileride eklicegim)

Maalesef kaldırmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef kaldırmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Peki ya masaustu? İleride 4 GB daha RAM ekleyip ekran kartini degistirecegim.

Peki ya masaustu? İleride 4 GB daha RAM ekleyip ekran kartini degistirecegim.
512 MB Vramli bir ekran kartıyla çok zor. Ekran kartı olarak o işlemci hangi ekran kartını destekler darboğaz yapmadan bir fikrim yok, çok tatmin edici bir sonuç alabileceğinizi sanmıyorum.

512 MB VRAM'li bir ekran kartıyla çok zor. Ekran kartı olarak o işlemci hangi ekran kartını destekler darboğaz yapmadan bir fikrim yok, çok tatmin edici bir sonuç alabileceğinizi sanmıyorum.

OC ile 960 gibi bir kart desteklenebilirmis.
Ayrıyeten dedigim gibi kart degistireceğim bununla oynamayi dusunmuyorum tabii ki 🤠

Geri
Yukarı