i3 8100 GTX 1050Ti Valorant düşük performans

İşletim sistemi
Windows 10

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Biliyorum, son güncellemeden beri çok fazla sorun yaşayan var. Peki bu sorunların bir çözümü yok mu? Oyun sanki virüs gibi bilgisayarı mahvediyor. Oyunu açınca bazı ikonlar görünmez veya siyah oluyor, CPU kullanımı %100 oluyor, oyun içinde Alt Tab yapmaya cüret edersem de bir daha dönemiyorum oyuna. Masaüstünde ekran aralıklarla siyah oluyor. Oyunda da arada FPS drop yiyorum. (Bu anlattıklarım kadar ekstrem düzeyde olmuyor, çok nadir). Anlamıyorum virüsten beter bir şey bu. Bunu bir şekilde engellememin yolu var mı? Kafayı yeme düzeyine geldim artık. Mavi ekran da vermişti birkaç gün önce. Malwarebytes ile tarattım bilgisayarı, bir sorun yok. Sadece oyun açıkken oluyor bunlar.

Sistemim: i3 8100, B360M DS3H, 1050 Ti, 16 GB RAM, Samsung 860 Evo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum, son güncellemeden beri çok fazla sorun yaşayan var. Peki bu sorunların bir çözümü yok mu? Oyun sanki virüs gibi bilgisayarı mahvediyor. Oyunu açınca bazı ikonlar görünmez veya siyah oluyor, CPU kullanımı %100 oluyor, oyun içinde Alt Tab yapmaya cüret edersem de bir daha dönemiyorum oyuna. Masaüstünde ekran aralıklarla siyah oluyor. Oyunda da arada FPS drop yiyorum. (Bu anlattıklarım kadar ekstrem düzeyde olmuyor, çok nadir). Anlamıyorum virüsten beter bir şey bu. Bunu bir şekilde engellememin yolu var mı? Kafayı yeme düzeyine geldim artık. Mavi ekran da vermişti birkaç gün önce. Malwarebytes ile tarattım bilgisayarı, bir sorun yok. Sadece oyun açıkken oluyor bunlar.

Sistemim: i3 8100, B360M DS3H, 1050 Ti, 16 GB RAM, Samsung 860 Evo.
Yeni güncelleme kaynaklı durum herkes de aynı bekleyeceğiz

Yeni güncellemeyi bekliyeceksin, diyor herkes.

Yeni güncelleme kaynaklı durum herkes de aynı bekleyeceğiz

Benim arama menüsü çalışmıyor aga yahu. Daha ne kadar batıracaklar?

Vanguard ve Windows 10 PC sınırlarını zorluyor.

Valorant ile alakalı bir durum CS oynayın bir süre 😊

FPS'i sabitlemeyi dene, işlemci kullanımı düşer büyük ihtimal. Örneğin 150-200 FPS alıyorsan 100'e falan sabitle.
Anladım, teşekkürler. Moderatör arkadaş da beni trollüyor sanırım A1 Türkçe falan mı var da başlığı bu şekilde değiştirmiş.

Geri
Yukarı