i3 10100F sistemde Valorant düşük performans

İşletim sistemi
Windows 10

Talha1352

Centipat
Daha fazla  
i3 10100F, GTX1050 ve 8 GB RAM var ama 90-100 FPS arası alıyorum. Adamla karşı karşıya gelince çok düşüyor FPS. Biraz düşük mü acaba ya da normal mi anlayamadım. Bazı APU sistemler benim sistemimden yüksek FPS alıyor, sanki biraz anormal.

Son düzenleyen: Moderatör:
i3 10100F, GTX1050 ve 8 GB RAM var ama 90-100 FPS arası alıyorum. Adamla karşı karşıya gelince çok düşüyor FPS. Biraz düşük mü acaba ya da normal mi anlayamadım. Bazı APU sistemler benim sistemimden yüksek FPS alıyor, sanki biraz anormal.
1050 yetersiz kalıyor sanırım ve oyun sıkıntılı.

En yüksek ayarlarda oynuyorsanız gayet normal değerler.

Hocam Riot'a ticket gönderebilirsiniz. Benimde FPS sorunlarım vardı, ticket attım.
Riot Repar Tool isimli bir uygululama yükletiyorlar size ve test yapıyor. Loglarını ticket olarak yolluyorsunuz.
Sonra size yardımcı oluyorlar.

Genelde işlemci ile alakalı olur. Bu arada RAM'ler sanırım Dual değil. Bu da etki eder düşük FPS'e.

Yeni konular

Geri
Yukarı