i3-8100 GTX 1060 sistem toplama

Ekran kartının modelini değiştirin. Kesinlikle fiyatını hak etmiyor. RAM'i 3000-3200 MHz yapabilirsiniz, o fiyata daha yüksek frekanslı RAM alınabilir. Kasayı sonra önereceğim, merak etmeyin. Bir de Vatan'dan almayın, pahalı satıyorlar.

Abileceğim ekran kartı bu emin olun bende 6 GB versiyonunu almak isterdim ama alabileceğim bu kart. Bi ara 1050 ti 4 GB düşündüm sonra 1060 3 GB ile karşılaştırdım ve arada 30 FPS fark oldugunu gordum. Tabiki bi süre sonra VRAM yetersiz kalabilir ama ben zaten bütün ayarları ultrada oynayan biri değilim + bir de daha monitor alıcam onun için daha fazla bütçemi aşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatandan almak zorundayım çünkü internetten alışveriş yapmak istemiyorum. Bi arkadaşım internetten anakart satın almıştı ve anakart kırık çıkmıştı güvenemiyorum.

İthalatçı garantili ürün alamam.

Bütçem ise 3400, 3500.

Intel tercih etmemin sebebi AMD'den bıkmış olmam.

Valla kırık çıksa bile iade edebilir.
Güvenilir sitelerden alırsanız merak etmenize gerek yok.
İstanbulda iseniz Sinerji.gen.tr'nin yeri olmalı. Oradan elden alabilir misiniz?

3.500 TL'ye linkini koyduğunu parçaları nasıl alabiliyorsunuz?

AMD Ryzen ile değişti, çok daha kullanıcı dostu. Ancak sırf 1080p'de oyun oynayacaksan Intel daha avantajlı bu kullanıma göre.

İstanbul'da mı oturuyorsun? Ayrıca bütçen nasıl 3500 oluyor? Konudaki parçaların toplam fiyatı 5500. İstanbul'da oturuyorsan Sinerji'den al. Mağazası var Üsküdar/Altunizade'de.

Bu sistemi vatan sitesinden aylar önce hazırladım ve dolar o zaman daha düşüktü bu sistem 2800 TL bile gördü ozaman elimde yeterli bir mevla olmadığı için alamadım ve su an doalr 6 TL. 5500 TL oldugunu bende bılıyorum ayrıca İstanbulda oturmuyorum ve sadece Vatandan alışveriş yapabilriim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı