i3 8100 sistem alınır mı?

1060 varken GTX 1050 Ti tercih etmek nedir arkadaş biraz mantıklı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya şu 1050 Tİ 4 GB sevdası nedir ? GTX 1060 3 GB çok daha iyidir.

Bencmark testleri sonucunda göre yorum yaptım. Bence hala mantıklı olan o.

Zarara uğratacak derken? benim fikrimce çıkan bencmark sonuçları itibariyle o yorumu yaptım.
Arkadaşım videoyu izledin mi?

Ya şu 1050 Tİ 4 GB sevdası nedir ? GTX 1060 3 GB çok daha iyidir.

Sanırım biz milletçe GB seviyoruz. Ne kadar çok GB o kadar iyi.

Yakın zamanda sistem topladım 1050Tİ alacaktım ama son anda vazgeçip 1060 6GB aldım ve 1060'tan çok memnunum. Kesinlikle 1060 alabilecekken 1050Tİ'nin yüzüne bakılmamalı

Bencmark testleri sonucunda göre yorum yaptım. Bence hala mantıklı olan o.

Zarara uğratacak derken? benim fikrimce çıkan bencmark sonuçları itibariyle o yorumu yaptım.
Performans / FPS anlamında çok farkları var hangi benchmark sonuçları bunlar bizi de bilgilendirir misin?
GB' ın açılımını bilmiyormusun yoksa çok ayıp "ÇİKOLAYT".

Kafalar eski dönemlerdeki ne kadar fazla GB o kadar iyidir kafasına döndü sanırım.

Genel olarak güzel bir sistem tabi ki bütçeni söylemelisin. Bence RAM, SSD, kasa ve PSU değişmeli. Vatan bilgisayardan topluyorsanız başka yere yönelmenizi tavsiye ederim. Montajını kendiniz yapacaksanız öneride bulunalım.

O zaman R7 240 4 GB GTX 1060 3 GB'den daha iyi GB bakanlara göre.

Açık söylüyorum GTX 1050 Ti GTX 1060 3 GB'dan daha iyi diyenler ya ileri seviyede teknoloji cahilidir ya da art niyetlidir başka açıklaması yoktur. Bu 2 kart birbiriyle karşılaştırılamaz bile. GTX 1060 3 GB %50 daha performanslıdır. Yahu akıl var mantık var aynı serideki fiyatı daha ucuz ve Cuda Core'u çok daha az olan xx50 modeli xx60 modelinden daha iyi olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…