i3 8100 ve GTX 1050 Ti Hazır sistem Alınır mı?

Ekran kartı markasında sorun yaşamazsın iyi bir marka. Eğer ikinci el istemiyorsan sistem alınabilir fakat ikinci el daha iyi fiyatlara benzer sistemler bulabilirsin.

O kasa kötü diye biliyorum görünümü hoş olabilir ama hava akışı kablolaması kötüdür diye düşünüyorum. 400W güç kaynağı da az gibi geldi kendiniz toplamınızı öneririm.

Ekran kartı markasında sorun yaşamazsın iyi bir marka. Eğer ikinci el istemiyorsan sistem alınabilir fakat ikinci el daha iyi fiyatlara benzer sistemler bulabilirsin.
İkinci el almak pek istemiyorum. Bütçe olarak en fazla 4000-4100 tl civarı düşünüyorum oynamak istediğim belirli oyunlar var ortalama bir performans almak beni tatmin edecektir.
O kasa kötü diye biliyorum görünümü hoş olabilir ama hava akışı kablolaması kötüdür diye düşünüyorum. 400W güç kaynağı da az gibi geldi kendiniz toplamınızı öneririm.
Kasa konusu pek anladığım bir konu değil haklısınızdır. Kendim toplamak isterim ama o konuda kendime güvenmiyorum en fazla 4000-4100 tl civarı hazır bir sistem almak istiyorum,sizin verebileceğiniz bir tavsiye var mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı