i3 8100 ve 1050 Ti sistem alınır mı?

Nanokatalog sitesinden sakın ha sakın ön sipariş ürün almayın. Bakın size yemin ederim bana etmedikleri yemin, atandıkları yalan kalmadı. Üçkağıtçıların teki bunlar. 13 Temmuz'da aldığım ürün hâlâ gene bir şey olmazsa bugün kargolanacak.
Adamlar size 1 günde göndereceğiz demiyorlar ki önceden arayıp konuşmadınız mı ben ekran kartımı aldım alırken aradım açık açık söyle bana ne kadar sürede getirirsin dedim elimizde yok 15-20 gün bulur dedi ve 18. gün elimdeydi. Ben tavsiye ediyorum nanokataloğu.

@Melille Hocam Nanokatalog ürünlerini yurt dışından getirdiği için stok olmayınca bekletiyorlar.
Onunla bir alakası yok, yurtdışı stoklarında var ürün. Söylediklerine göre çalıştıkları lojistik yavaşmış, değiştirmişlermiş falan da filan da. Bugün de neymiş efendim gümrükte kırmızı hatta takılmış, en geç Pazartesi günü kesinlikle çıkarmış oluruz. Hocam ön sipariş ürünleri almamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Stoktan hızlı sevkiyat hakkında da bir bilgim yok. Üçkağıtçının teki bu adamlar, bana 2 hafta önce listede varmış ürününüz yarın akşam inecek uçak dediler ama uçak dün indi. Yani bir hafta sonra...
Kasayı Aero 500 olarak değiştirebilirsiniz. Fan kontrolcüsü var.

Adamlar size 1 günde göndereceğiz demiyorlar ki önceden arayıp konuşmadınız mı ben ekran kartımı aldım alırken aradım açık açık söyle bana ne kadar sürede getirirsin dedim elimizde yok 15-20 gün bulur dedi ve 18. gün elimdeydi. Ben tavsiye ediyorum nanokataloğu.
Peki qp bilişim sitesi iyi mi çünkü teknopat o siteden bilgisayar toplamıştı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı