i3-8130U laptop GTA 5 kaldırır mı?

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 356
Videoda 16 GB RAM olmakta ve GTA V zaten 8.2 GB kullanmakta, ilgili video yanıltıcı.

Arkadaş Ryzen bir laptop kullanıyor olsa evet ilgili video yanıltıcı olabilirdi zira APU çok fazla RAM'e ihtiyaç duyacaktı ancak bu sistemde böyle bir durum olmayacak. Şimdi RAM sorunu nu çözdük bu sefer de oyunun güncel hali değil mi diyeceksiniz hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş Ryzen bir laptop kullanıyor olsa evet ilgili video yanıltıcı olabilirdi zira APU çok fazla RAM'e ihtiyaç duyacaktı ancak bu sistemde böyle bir durum olmayacak. Şimdi RAM sorunu nu çözdük bu sefer de oyunun güncel hali değil mi diyeceksiniz hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim laptopun markası HP hocam.

Laptop, i3-8130u, Intel UHD Graphics 620, 8 GB RAM. GTA 5'i açar mı? Açarsa kaç FPS verir?

Özel settingsler ile birlikte 65-85 arası alırsınız. Eski laptopumda 4 sene termal macun yenilemesi yapmamama karşın yaklaşık 55-75 arası alıyordum özel settingsler ile.

Özel settingsler ile birlikte 65-85 arası alırsınız. Eski laptopumda 4 sene termal macun yenilemesi yapmamama karşın yaklaşık 55-75 arası alıyordum özel settingsler ile.

Real FPS Boost Settings kurulumu yaparken dikkatli olun. Kendi settings.xml dosyanızı kaydetmeyi unutmayın.

Benim laptopun markası HP hocam.

Bilgisayarınızın markasını belirtmemiştiniz ancak harici ekran kartı olan modellerde MUX ve watt değeri sebebi ile marka etkendir bu tarz onboard ekran kartlı sistemlerde marka etken olmaz. Ha illede ben HP'de performansı merak ederim diyorsanuz muhtemelende bire bir aynı sisteme sahip biri olmadığı için bir zahmet kendiniz yükleyip deneyimleyin ve bizimle paylaşın.

İnternetinize bağlı olarak GeForce NOW üzerinden belki oynayabilirsiniz.

Yanıltıcı bilgi GeForce NOW üzerinde GTA V yok.

Bilgisayarınızın markasını belirtmemiştiniz ancak harici ekran kartı olan modellerde MUX ve watt değeri sebebi ile marka etkendir bu tarz onboard ekran kartlı sistemlerde marka etken olmaz. Ha illede ben HP'de performansı merak ederim diyorsanuz muhtemelende bire bir aynı sisteme sahip biri olmadığı için bir zahmet kendiniz yükleyip deneyimleyin ve bizimle paylaşın.

Yanıltıcı bilgi GeForce NOW üzerinde GTA V yok.
Tamamdır hocam bugün deneyeyim yukarıdaki arkadaşın attığı modu da kurup.

Hocam videodaki arkadaşın 16 GB RAM'i var. Bende 8 GB takılı.

Yüklemeye değmez hocam o zaman.

16 GB ramim var, RDR 2 bile 6 GB civarı ram kullanıyor, yetersiz olan tek donanımın ekran kartı. O da diğer arkadaşların dediği gibi 720p lowda belki oynanabilir düzeyde olur ama görüntü seni tatmin etmez.

Geri
Yukarı