i3 8145U sisteme GTA 5 yüklenir mi?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merbaba arkadaşlar ben bir tane soğutucu sipariş ettim. Bir tanede Gamenote klavye sipariş ettim. Şu an GTA 5'i indireceğim fakat ben önce bir format atsam sonra güzelce bir kurulum yaptıktan sonra GTA 5'i kursam bir sıkıntı olur mu? Arkadaşlar şu an GTA 5 kaç GB yer kaplıyor ve kaç GB indirmesi?

Laptop özellikleri:
  • İşlemci: i3 8145U.
  • RAM: 4 GB.
  • E. Kartı: UHD 620.
  • Depolama ise: 128 GB M.2 NVMe SSD.

Not: Arkadaşlar sadece deneyeceğim yani FPS ve droplara bakacağım. Çok kasarsa silerim. Bu arada laptop 90 derece olsa sıkıntı olur mu? Soğutucuyla beraber kaç dereceyi geçmemeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'dan dolayı çok kasar. Denemeye bile gerek yok grafikleri istersen GTA SA'ya çevirsen bile 4 GB RAM çok drop yedirir. Eskiden 4 GB RAM'la girmiştim çok pişman olmuştum. Üstelik işlemcide yetmeyebilir

100-110GB yer kaplıyor. İndirirsin ama drop yersin 4 GB RAM sıkıntı. FPS konusunda da UHD620 ile 720p orta düşük ayarlarda güzel oynatabilir. RAM miktarının da düşük olduğunu düşünürsek sıkıntı keyif vermeyebilir.

RAM'dan dolayı çok kasar. Denemeye bile gerek yok grafikleri istersen GTA SA'ya çevirsen bile 4 GB RAM çok drop yedirir. Eskiden 4 GB RAM'la girmiştim çok pişman olmuştum. Üstelik işlemcide yetmeyebilir.

En azından 20 FPS oynayabilir ve işlemci rahatlıkla kaldırır evet 4 GB RAM kastırır fakat işlemci tarafında yanlış bilgi vermişsiniz.

Merbaba arkadaşlar ben bir tane soğutucu sipariş ettim. Bir tanede Gamenote klavye sipariş ettim. Şu an GTA 5'i indireceğim fakat ben önce bir format atsam sonra güzelce bir kurulum yaptıktan sonra GTA 5'i kursam bir sıkıntı olur mu? Arkadaşlar şu an GTA 5 kaç GB yer kaplıyor ve kaç GB indirmesi?

Laptop özellikleri:
  • İşlemci: i3 8145U.
  • RAM: 4 GB.
  • E. Kartı: UHD 620.
  • Depolama ise: 128 GB M.2 NVMe SSD.

Not: Arkadaşlar sadece deneyeceğim yani FPS ve droplara bakacağım. Çok kasarsa silerim. Bu arada laptop 90 derece olsa sıkıntı olur mu? Soğutucuyla beraber kaç dereceyi geçmemeli?
Dostum ne yazıkki kaldırmayabilir işlemci lazım ekran kartı fena değil ama işlemci ve ekran kartı lazım çok kasar ve drop olur.

Dostum ne yazık ki kaldırmayabilir işlemci lazım ekran kartı fena değil ama işlemci ve ekran kartı lazım çok kasar ve drop olur.

İşlemci 10.nesille aynı hemen hemen.
i3 8145u vs i3 1005G1.
10.nesil yüzde 2 fark ile önde.

i3 8th= yüzde 57.
i3 10th= yüzde 59.

Geri
Yukarı