i3 9100F Alınır mı?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar, benim bilgisayarım artık bir ölü sayılır. Q9550 Var ve Adobe PS Uygulaması bile kasıyor, hedefim oyun değil, bütçem kısıtlı. 1500 Liraya H310M, i3 9100F ve 8GB RAM Topladım, PSU Ve kasam var. Sizce beni götürür mü? Adobe uygulamalarını kullanabilir miyim? Onun dışında ileride bir GTX 1650 Falan taksam en az 4 yıl götürür mü? Teşekkürler. Ha bu arada illa ki oyun oynayacağım, LoL ve CS:GO Gibi işlemci bazlı oyunlar.

Merhabalar, benim bilgisayarım artık bir ölü sayılır. Q9550 Var ve Adobe PS Uygulaması bile kasıyor, hedefim oyun değil, bütçem kısıtlı. 1500 Liraya H310M, i3 9100F ve 8GB RAM Topladım, PSU Ve kasam var. Sizce beni götürür mü? Adobe uygulamalarını kullanabilir miyim? Onun dışında ileride bir GTX 1650 Falan taksam en az 4 yıl götürür mü? Teşekkürler. Ha bu arada illa ki oyun oynayacağım, LoL ve CS:GO Gibi işlemci bazlı oyunlar.
Lol ve CS 'de her türlü götürür.

Kullanıyorum idare eder ama video çekme ve yayın yapma gibi bir düşüncen azıcık bile varsa bir daha öyle bir şey düşünme.

Bu ekran kartına da bağlı, düşük bütçede ikinci el bakabilirsiniz aslında.

CoD: Warzone ve MW 2019 Oynayabilir miyim?

Ne gibi bir "çok yanlış"?
Belirttiğin oyunlar ile ilgili bir tecrübem yok o yüzden bir şey söyleyemem.
Kart pahalı ve fiyatına göre performansı düşük, bütçeniz varsa 1650S bütçeniz yoksa RX570 öneririm. RX570 GTX1650'den daha güçlü bir karttır.
Bence pek güçlü sayılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı