i3-9100F GTX750Ti sistem kurulum sonrası boot edememe

Ethernet sorunu için yeni bir konu açman lazım.
Hocam malum ilk defa kalkışınca bir işe tecrübesizlik çok işler de sarpa sardı. Etherneti hallettim, Nvidia Web Driver yüklü ama bir türlü aktif olmuyor. En iyisi bildiklerimle en baştan temiz kurulum yapmak. Fakat aklımı karıştıran bir problem var. Nvidia Web Driver'ı kurduktan sonra Clover Inject Nvidia tikini kaldıracak mıyız? Bir de Nvidia Web için System Paramaters'dan tik mi atacağız, yoksa Boot kısmına nvda_drv=1 mi ekleyeceğim? Bir de nv_disable=1 mi ekleyeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Inject Nvidia, use Nvidia Web Drivers seçili olsun, nv_disable=1 olmasın.
Tekrar en baştan kurdum şu an USB olmadan da boot edebiliyorum. Ses, ethernet, mouse, klavye hiçbir sorunum yok. Her şey çalışıyor. Henüz Nvidia driver kurmadım çünkü bir sıkıntı var. Videoda icloud için SMBIOS a gelip Generate New Serial Number a basıyoruz ardından Rt Variables'e geliyoruz Generate ROM diyoruz ve Info kısmından yeni oluşan MLB değerini kopyalayıp üstteki MLB kutucuğuna giriyoruz. Bundan sonra System Configuration dosyasından com.apple.Boot.plist hariç diğerlerini silip sistemi yeniden başlatıyoruz. Ben bunu yapınca sistemi boot edemiyorum "Error allocating 0x124f1 pages at 0x000000000xxxxxx alloc type 2 couldn't allocate runtime area" buna benzer hata alıyorum. Configi eski haliyle(yaptığım değişiklikten önce yedeğini alıyorum configin)tekrar boot edinceaçılıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı