i3-9100F + RX 550 Sistemin CS:GO performansı

ClaudiuS

Femtopat
Bir sistem almak istiyorum. İçinde başlıkta yazdığı işlemci ve ekran kartı var hatta bilgisayarın linkini de bırakıyorum, çoğunlukla CS:GO oynuyorum ve bu sistemle 1024X768 minimum ayarlarda kaç FPS alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir sistem almak istiyorum. İçinde başlıkta yazdığı işlemci ve ekran kartı var hatta bilgisayarın linkini de bırakıyorum, çoğunlukla CS:GO oynuyorum ve bu sistemle 1024X768 minimum ayarlarda kaç FPS alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçe belirtin daha iyi bir sistem tavsiyesi yapalım.

RX 550 çok saçma bir kart performanssız gereksiz bir kart tavsiye etmiyorum.

Bunun yerine R5 3400G'li APU sistem toplayın, daha fazla fps alacaksınız.
Arkadaşlar niye üzgün atmışlar anlamadım. Mesajda üzgün atacak bir şey yok. Doğru. RX550 performansına yakın bir performans alır 3400G ile. Hatta belki geçer bile.

Ayrıca o sistemi kesinlikle önermem. Avantron , izoly , turbox gibi markalardan uzak durun.

Bütçe belirtip yeni konu açın ve sistem tavsiyesi verelim.

200tl daha ekleyip bunu alın.
Monitör ve klavye + fare olunca böyle oluyor hocam maksimum 2000TL'lik sistem bir anda 3700TL oluyor.
Monitör varsa bilemem monitör yoksa attığım çok daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı